2733
2734
عنوان

کدومو انتخاب کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 31 پست

وا چه ربطی به اینا داره اخه سه تا خواهر باشن یا دوتا چه فرقی به حاله زندگی تو داره 

مهم اخلاق سن فرهنگ خونواده ها، وضع اقتصادی تحصیلات و...هست نه تعداد جمعیت خونوادشون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین کدومش بیشتر ب دلت میشینه اخلاق کدوم بهترع

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

عزیزم نمیگم مجرد بهتره یا طلاقی

اخلاق و اخلاق و اخلاق

شاید مجرده بداخلاق باشه و طلاقی خوش اخلاق

یا بر عکس

باید ببینی خواهر و مادراشون تو رو پذیرفتن یا فقط انتخاب پسرشونی ؟

قطعا و ۱۰۰ % داشتن ماشین و این چیزا تو این شرایط اقتصادی قسمتی از خوشبختیه، اما ملاک نیست

طرف پسر باشه، خونه و ماشین و سرمایه داشته باشه

اما اخلاق نداشته باشه، این همه مال و اموال به چه دردت می خوره ؟

پولدار باشه اما خونواده شون نپذیرنت، همش باید تحقیر بشی و سرکوفت بشنوی

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

هر کدوم که الا بهت ازادی میده و از الا برات خطو نشون نمیکشه بهت نمیگه چکار کن چکار نکن

هرکدوم برات شرط نذاشته

هر کدوم که وقتی موبایلشو میگیری مضطرب و پریشون نمیشه

هر کدوم که خسیس نیست و قراره بیشتر مهرت کنه

بلهههه خانما بفکر خودتون باشید اقایون محرم خوبی برای اشکاتون نیستن با تکنیک جلو برید محبت زیادی نکنید نچسبید به شوهرتون دریاهم که غرقش شدی پست میزنه مرد که جای خودش داره

اینارو که گفتم رعایت کن  حتمآ

به نظرم دومی چون جفتتون تو زندگی خودتون شکست خوردین و بهتر همدیگه رو درک میکنید جفتتون وارد یه زندگی شدیم تقریبا تجربه اتون بیشتره و تلاشتون برای داشتن یه زندگی بهتر بیشتر 

من تجربه تورو داشتم 

مرسی از نظراتتون آره اخلاق که از همه چیز مهم تره رابیتس بند کسایی هستن که نمای داخلی خونه رو درست میکنن خودمم دقیق از درآمدو کارش اطلاعی ندارم حالا اونایی که اطلاع دارین کدوم شغل آینده بهتری دار؟ 

هر کدوم که الا بهت ازادی میده و از الا برات خطو نشون نمیکشه بهت نمیگه چکار کن چکار نکن هرکدوم برات ...

مرسی عزیزم آره چون عاشقشون نیستم میخوام اینبار مثلا عاقلانه انتخاب کنم

2706