2733
2739
پایه چهارم میگفت بایدهمشون راکنترل کنی برنامه اسکایپ نصب کنی و.... بله بلدنیستم جواب محکم بدم

میگفتی چشم امر دیگه باشه میگفتی من اجازه ندارم جز شاد از برنامه دیگه استفاده کنم لطفا شان و جایگاه معلمی را حفظ کنید. چندسال سابقه داری

❤️
منم معلمم. پایه چندمی؟ چرا اجازه دادی اینجور برخورد کنه میگفتی من خونه شما نیستم خیلی حساسی بشین کنا ...

شماتصویری باشاگرداتون ارتباط می گیرید؟

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگفتی چشم امر دیگه باشه میگفتی من اجازه ندارم جز شاد از برنامه دیگه استفاده کنم لطفا شان و جایگاه م ...

۲۱سال

2728
میگفتی چشم امر دیگه باشه میگفتی من اجازه ندارم جز شاد از برنامه دیگه استفاده کنم لطفا شان و جایگاه م ...

آخه من بامردجماعت نمیتونم درست صحبت کنم واینم هوارمی زددیگه بدتروخیلی هم اطلاعات داشت آخه

شماتصویری باشاگرداتون ارتباط می گیرید؟

نه مگه میشه به چهل نفر تو شاد تصویری حرف زد. من فیلم میگیرم درس میدم شب فیلمو میزارم بچه ها صبح نگاه کردند ساعت کلاس ارتباط دوسویه داریم من پایه اولم. 

رو نده به اولیا

❤️
نه مگه میشه به چهل نفر تو شاد تصویری حرف زد. من فیلم میگیرم درس میدم شب فیلمو میزارم بچه ها صبح نگاه ...

خب منم همه این کارهارامی کنم

2740
آخه من بامردجماعت نمیتونم درست صحبت کنم واینم هوارمی زددیگه بدتروخیلی هم اطلاعات داشت آخه

ببین هر چقدر اطلاعات داشته باشه تو معلمی نباید اجازه بدی باهات بد صحبت کنه کلاس مخصوص تو حتی مدیر هم نمیتونه دخالت کنه. کلاس قلمرو تو چه برسه به اولیا

❤️
نگو وو 21 سال سابقه داری اجازه دادی اینجور صحبت کنه؟  من سال اولمه

من اجازه ندادم

ایشون بابی تربیتی خارج ساعت کلاس زنگ زدودادکشید

ببین هر چقدر اطلاعات داشته باشه تو معلمی نباید اجازه بدی باهات بد صحبت کنه کلاس مخصوص تو حتی مدیر هم ...

شماکدوم استانی؟

من اجازه ندادم ایشون بابی تربیتی خارج ساعت کلاس زنگ زدودادکشید

اصلا هر کی زنگ زد شما جواب ندید ببین گلم ساعت 10 شب 6 بار مادر بهم زنگ زد جواب ندادم داخل شاد گفتم لطفا پیام و تماس نگیرید هر سوالی هست داخل شاد بپرسید 

❤️
2706