2733
2734
عنوان

دوستان ما زن هستیم نه ضعیفه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2308 بازدید | 103 پست
بله مدام کسی محدودت کنه واقعا افسردگی میگیری غیرت وتعصب بیجاش توروزندانی کرده بود بیچاره ب کسیکع بخا ...

دقیقا . هیچ زن موفق و سالمی از نظر روحی و جسمی دوست نداره کسی زندانیش کنه . بابام همیشه میگه هیچ کس نمی تونه باهاش بسازه فقط امیدوارم ازدواج کنه باز تا بفهمه 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
دقیقا . هیچ زن موفق و سالمی از نظر روحی و جسمی دوست نداره کسی زندانیش کنه . بابام همیشه میگه هیچ کس ...

اخه غیریت تا ی جاییش خوبه گفتی عکسای عروسی سوزونده گفته واسه من خوشگل کرده بودی نمیخان کسی ببینه این واقعاااااا مشکل روانیه باید درمان شه حس ظن وبدبینی تموم وجودش رو گرفته 

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه غیریت تا ی جاییش خوبه گفتی عکسای عروسی سوزونده گفته واسه من خوشگل کرده بودی نمیخان کسی ببینه این ...

دقیقا حس میکنم مشکل پارانویید دارن مرداشون چون دوتا برادر دیگه ش هم میگفت به خاطر همین بدبینی زن نگرفتن اصلا الان نزدیکای ۵۰ سالشونه مجردن 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
دقیقا . اینکه هرچی شوهر گفت همونه و این تفکر پوسیده که شوهر خدای دومه یا اون حدیث کزایی که از خودشون ...

از کجا میگی کزایی چون تو مخالفی پس دروغه

ایات قران هم رجال قوامون عن النسا مردان بر زنان ولایت و برتری دارن خدا نکرده تکذیب میکنی؟!

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
2728
دقیقا حس میکنم مشکل پارانویید دارن مرداشون چون دوتا برادر دیگه ش هم میگفت به خاطر همین بدبینی زن نگر ...

یاخدا😐😐😐اینا ب سایه خودشونم شک دارن،عزیزم هرموقع کمکمی درد دلی چیزی داشتی من درخدمتم امیدوارم بتونم بهت کمک کنم😊چون دلسوزانه عین خواهرخودم دوست دارم

شبت بخیر❤❤❤

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
از کجا میگی کزایی چون تو مخالفی پس دروغه ایات قران هم رجال قوامون عن النسا مردان بر زنان ولایت و بر ...

خیلیا این حدیث رو رد کردن و قوامون علی النسا هم تفسیر داره اون قوامی که شما فکر میکنید نیست 

یاخدا😐😐😐اینا ب سایه خودشونم شک دارن،عزیزم هرموقع کمکمی درد دلی چیزی داشتی من درخدمتم امیدوارم بتو ...

عزیزمی مهربونم ❤😍واقعا حضورت و کامنت هات برام مایه ی آرامشه برای همین این تاپیکم هم تگ کردم شمارو 💕🌹❤ 

شبت قشنگ گلم ❤❤😘

خیلیا این حدیث رو رد کردن و قوامون علی النسا هم تفسیر داره اون قوامی که شما فکر میکنید نیست 

عجب شما حدیث شناسی کی رد کرده

خب بگو تفسیرش بدونیم اونجا که.میگه زن تنبیه کنید ولی کبودش نکنید تفسیرت چیه

اونجا که اجازه تعدد به شرط عدالت داده چی خدا.که اشتباه نکرده یوقت از دیدگاه جنابعالی

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
2740
عجب شما حدیث شناسی کی رد کرده خب بگو تفسیرش بدونیم اونجا که.میگه زن تنبیه کنید ولی کبودش نکنید تفسی ...

من نمی خوام اینجا خودمو مطرح کنم وگرنه میگفتم که کی هستم و چی خوندم که اینارو میگم . این سوالات هم که شما میپرسید ابتدائیاته و خیلی جواباش ساده س اگه حوصله ندارید تفسیر سوره نسا روبخونید میتونید تو نت درباره ش سرچ کنید چون من نمی تونم دو صفحه اینجا تفسیر اینارو تایپ کنم و شما هم معلومه با عناد وارد شدین و تایپ کنم هم باز یه چیز دیگه درمیاین میگین 

درسته گلم ولی من اگه همسر سابقم اجازه ی شغل و...بهم میداد دیگه از نظر مالی نیازی به اینکه پدرم خونه ...

خداروشکر خوشحالم ک الان وضعیتت خوبه منظورم این نبود ک نباید حمایت میکرد منظورم اینه ک بعضیا یکیش خودم کسی رم نداریم جز شوهر😏هیچکس🙁

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
عزیزم این چیزا که فقط دلیل نمیشه ولی کلی اگه نگاه کنی اگه روحیه ش مثل همسر من مظلوم کشی و تحقیر و تم ...

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
خداروشکر خوشحالم ک الان وضعیتت خوبه منظورم این نبود ک نباید حمایت میکرد منظورم اینه ک بعضیا یکیش خود ...

عزیزم شماهم خدارو داری و خودت 😍💕

سلام

به نظرم اون زنی شجاع هست که با هر سختی زندگی متاهلی اش رو حفظ کنه و سریع تسلیم طلاق نشه  

من یکی از خانمهای فامیل مون طلاق گرفتن دو تا دختر داشت وقتی بزرگ شدن و ازدواج کردن اونا هم طلاق گرفتن مثل مادرشون!

این ماجرا نسل در نسل تکرار میشه!

ضعیفه یعنی زنی که توانایی حل مشکلات و سختی های زندگی اش رو نداره و به بچه اش هم اینو یاد می‌ده؛

البته جزییات زندگی استارتر رو نمیدونم و نمیدونم علت طلاقش دقیقا چی بوده و درست بوده یا غلط؛ 

ولی کلا تشویق به طلاق مخصوصا تو تاپیک ها همیشه غلطه؛

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀