2737
2739
عنوان

دوستان ما زن هستیم نه ضعیفه ...

2307 بازدید | 103 پست

والا حرف های بعضیاتون تو تاپیک جدایی خودم خیلی برام عجیب بود . مثلا بعضیا میگفتن هرجوری شده باید با شوهرت زندگی میکردی اگه دست به زن نداشت و خیانت نمیکرد و معتاد نبود 😐 یعنی فقط همین سه تا آیتم رو یه مرد باید داشته باشه برای جدایی  ؟ اینکه کلی اخلاق های بد یا شاید بیماری های روحی روانی و کمبود هاو عقده ها و... داشته باشه کافی نیست ؟ پس اگر اینطوره چرا باز یه عده تون در جواب اون کاربرانی که میگفتن شوهرم خیانت کرده و معتاده و کتک میزنه به نظرتون جدا بشم ؟ میگفتید نه جدا نشو بچه داری بمون و تحمل کن . به نظرتون بچه تو همچین محیطی و با یه پدر اینجوری و مادر افسرده و تو سری خور خوب بار میاد ؟ من کسی رو تشویق به طلاق نمی کنم و خودمم راضی به طلاق نبودم ولی الان خوشحالم واقعا و بچمم در کنار من آرامش داره تو دوران بارداری واقعا داشتم افسرده میشدم چون غیر از تحمل یه سری رفتارها و حرف های زشت همسرم افسرده هم شده بودم چون مثل زندانی ها نه حق تحصیل داشتم نه کار نه رانندگی نه حتی بیرون رفتن و حرف زدنمم با هرکسی باید به سمع و نظر و تایید آقا میرسید ....من یک انسانم و جدای از جنسیتم باید حق برابر با انسان های دیگه از جمله مردان داشته باشم.... 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
طولانی بود  ولی در کل چشم

الان اگه داستان جاری و خواهرشوهر و خیانت شوهر هم بود باز میگفتین طولانیه  

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماشاالله گردو خاک کردی این چند روزه  

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
نخوندم ولی چشم😪😪😪

تنبلا 😐

2738

بهترین تصمیمو گرفتی افرین به شجاعتت

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         
2706