2733
2734
عنوان

شوهرم دوباره منو کتک زد

| مشاهده متن کامل بحث + 4538 بازدید | 219 پست
بخدا من چیزی نگفتم میگه نمیخوامت از ترس ابرومه که طلاقت نمیدم

پس چرا باهات ازدواج کرده؟ 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا من چیزی نگفتم میگه نمیخوامت از ترس ابرومه که طلاقت نمیدم

وای خداتو چند سالته دختر 😱😱😱دوست هم نداره طلاق بگیر ازدواج مجدد کن بایه ادمی که لیاقتتو داره مگه چند بار بدنیا میایی بخاطر چی باید تاوان بدی فقط اینکه مادرت غصش نگیره ؟تو خیلی بچه ای 

2731
میزنه این بی ابروعه جیغ زدم زد سرمو تو میز ارایشم اینش افتاد شیکست جهاز بدبختم که بخدا هنوز یدونه مه ...

ای بابا خواهری برادری عمویی چیزی ک باهاش حرف بزنه ب مادرش بگو بامادرش دوست باش عزیزم میدونم مادرشوهرا اکثراعوضیا ولی دوست باش تاپشت توباشع منم ازمادرشوهرم متنفرم ولی باهاش دوستم مجبورم

2738

من اونموقع مثل تو تازه عروس بودم منو میزد میگفتم عیب نداره درست میشه حالا این ادعاش میشد دوسم داره مال تو که میگه دوست ندارم واویلا ...اونموقع گوش بحرف ندادم گفتم ادم میشه گفتن بچه بیار ادم میشه ولی یه چیز بگم اون ادم الان ده برابر بدتر و ظالم تر و بیرحم تر شده

عین یه حیون که حمله می کنه  چقدر خوب که تو همچین محیطی بزرگ شدی که اصلا پیش نیومده

خب مگه دوسش نداره ک بزنش چطور دلش میاد زنشو بزنه لااقل ک ی روز خوش باهم داشتن، بهد کتک زدن چطوری میتونه باهاش رابطه جنسی بر قرار کنه چطور روش میشه اصلا هنگممممم کلا

2706