2737
2739
عنوان

بابام دوباره داره به مامانم خیانت میکنه چکار کنم😥😔😓😥😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 94 پست
اگه بگم مطمئم کار به طلاق می کشه

باور کن بعضی اوقات طلاق بهترین راه هست.منم زمان مجردی مشکل شما رو داشتم مامانم میخواست طلاق بگیره ولی انقدر گریه کردم و وحشت از بچه طلاق بودن داشتم منصرف شدم. الان من ازدواج کردم رفتم مامانم چی؟موند با بابام و روز به روز پیر تر وشکسته تر از قبل شد.همش میگم ایکاش مامانم طلاق میگرفت زندگی راحتتری داشت.الان دیگه بابام سکته مغزی کرده و مامانم داره پرستاری اش رو میکنه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
اگه بگم مطمئم کار به طلاق می کشه

به دایی ات یا خاله بگو،،،،اونا میدونن چکار کنند..مادرتم الان طلاق بگیره بهتره تا در ۵۰ سالگی......بابات تغییر نمیکنه 

به اقوام پدری نگو فقط

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعانم دلم میخاد همین کار کنم چاره دیگه ای ندارم

دلم میخواد و چاره ندارمو اینا رو بذار کنار

کل زندگیتو متمرکز کن رو این هدف

من روزی هزاربار خودمو لعنت میکنم که نمیتونم براشون کاری کنم...تو مثل من نباش

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
به دایی ات یا خاله بگو،،،،اونا میدونن چکار کنند..مادرتم الان طلاق بگیره بهتره تا در ۵۰ سالگی......با ...

قبلا خیلی دعوا کردن همیشه خاله هام و دایی هام پادر میونی کردن 

اونام دیگه خسته شدن اخرین بار گفتن دیگه دخالت نمیکنن😓😓

2728
به دایی ات یا خاله بگو،،،،اونا میدونن چکار کنند..مادرتم الان طلاق بگیره بهتره تا در ۵۰ سالگی......با ...

اقوام پدر تو همچین شرایطی فقط حرف مفت میزنن خاک تو سر شون و خاک بر سر هرکی خیانت میکنه آخه که دلم چه خونههه😭😭

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

عزیزم پسرم خودت بزرگ شدی و یه سری چیزا رو متوجه میشی

پس تو روابط پدر و مادر  ابدا دخالت نکن اونهذ خودشون با هم مشکل دارن  نه باشما  

کنجکاوی تو حریم خصوصی نکن

از خودت این سوال رو بپرس آیا پدرت       پدر بدی برای شما بوده یا فقط همسر بد ی هست

من خودم از شما کوچکتر بودم و سر مسایل پدر و مادرم همیشه ناراحت بودم و افسرده و نگران که نکنه از هم جدا بشن  اینقدر اونها دعوا میکردن من فقط تو جبهه مادرم بودم  و پدرمو مسبب تموم نا احتی ها و بدبختی ها میدونستم. 

بعد ا  ازدواج و تشکیل ل زندگی مشترک و گذشت زمان و گرم و سرد و چشیدن متوجه شدم پدرم خیلی مرد خوبی بود و مشکل از مادرم بود که خیلی زیاده خواه و غیر منطقی بود  پدرم عاشق مادرم بود و مادرم از عشق چیزی نمیدونست و برای اینکه لج مادرمو دربیاره وارد رابطه با یکی دیگه میشه 

اون موقع 15 ساله بودم و به حال مادرم گریه میکردم و به حال خودمون از پدرم نفرت داشتم اما الان نه حق با پدرم بود

یه سر رفتم تاپیکاتو دیدم ببینم چقد با محتوا هستن که ابنجوری ایراد میگیری! انگاری ترمینال بود آذرشه ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐خب من دنبال یع آدرسم کسی باشع بهم میگ ن اینک بیام راجب مامان بابام بنویسم یاکلن هرکی ک کاری ازدستمون برنمیاد ترمینالم میخورع ب سمت ما شماماشین خودت سوارشو🖐️

زهرماررر😐
2738

پسرم نگرانیت رو درک میکنیم ولی درهرصورت بدون که زندگی مادر و پدرت هست بهتره به مادرت چیزی نگی اما از عمو یا بابابزرگ یا هر بزرگتری که بابات قبول داره بخوای باهاش حرف بزنه 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

دلم خیلییییی سوخت از حرفات 

تو الان باید فکرت چیزای دیگ باشه....اصن اینارو نبینی....

خیلی روت اثر میزارع 

ولی خودتونو نجات بده 

مرد مامانت باش بگو طلاق بگیرع خودتون زندگی کنید 

ب مامانت ظلم نکن بهش بگو و تموم کنید...

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
دلم میخواد و چاره ندارمو اینا رو بذار کنار کل زندگیتو متمرکز کن رو این هدف من روزی هزاربار خودمو ل ...

اینکارو میکنم

و اینکه من مامانم خوش شاغله خرجمونو در میاره اما بابام یک ادم عرق خور و وله 

پدر و مادرم اینجوریم مامانم خرج بابامو میده

تا میتونی به خواهرت محبت کن نذار کمبود محبت پدر توی زندگیش باشه که اگه بزرگ بشه همش سمت جنس مخالف میره. اگه دقت کرده باشی اکثر تاپیک های داستان زندگی من که توی نوجوونی میرن سمت جنس مخالف میگن بابامون اینطور بوده اونطور بوده محبت از پدر ندیدن

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

به مامانت نگو 

شاید مامانت میدونه و خودشو زده به ندونستن 

از دست توام کاری برنمیاد پسر خوب فقط تا میتونی از بابات پول بگیر نذار پولا خرج زنیکه بشه

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2706