2733
2739
عنوان

بابام دوباره داره به مامانم خیانت میکنه چکار کنم😥😔😓😥😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 94 پست
امروز که عضو شدی مامانتم  ۱۳ سالگی ازدواج کرده نی نی سایتو از کجا آوردی پسر جون 😕

مامانش ۳۷سالشه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخی پسر گل😔😔

تو چیزی نگو مامانت بلاخره خودش میفهمه ولی اینو یادت نره که خیانت چقدر بده فردا روزی اگه متاهل شدی حرمت زندگیتو نشکن حال امروزتو یادت نره که برای بچهات تکرارش نکنی😔

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
اخی پسر گل😔😔 تو چیزی نگو مامانت بلاخره خودش میفهمه ولی اینو یادت نره که خیانت چقدر بده فردا روزی ...

دقیقا 👌👌

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2740

سعی کن حرف امروزمو فراموش نکنی

من وسط راهیم که تو که اولشی

همه چیز فقط بدتر شد برا من، ۸ سال از بهترین سالای عمرم هدر رفت و ادامه هم داره

منتها تو یه امتیاز بزرگ داری نسبت به من

تو پسری! نه اینکه دختر بودن بد باشه ها نه! ولی تو خونواده ما دختر یعنی هیچی و پسر یعنی همه چی

حرف اول و آخرم بهت اینه که یه جوری درس بخون و تو کارت موفق شو که مادرت و خواهرت رو کاملا بتونی ساپورت کنی از نظر مالی و عاطفی...بدون نیاز به پدرت

کاری که همیشه دلم میخواست انجام بدم اما نشد...

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
یعنی چی؟ شاید برای این مشکل اکانت درست کرده تو نی نی سایت!!. چه اشکالی داره مشورت بخواد؟ یا درد د ...

خب این برابار دومع بعدشم اگ مشورتی چیزی بود بقیع میدادن کاری هم ازدستش برنمیاد 

زهرماررر😐
اخی پسر گل😔😔 تو چیزی نگو مامانت بلاخره خودش میفهمه ولی اینو یادت نره که خیانت چقدر بده فردا روزی ...

با اینکه خودم مذکرم ولی بخاطر بابام از هرچی جنس مذکر متنفر شدم دلم نمیخاد حتی یک درصد مثل بابام بشم😓😓

سعی کن حرف امروزمو فراموش نکنی من وسط راهیم که تو که اولشی همه چیز فقط بدتر شد برا من، ۸ سال از به ...

واقعا و چقدر ما دخترا عذاب میکشیم تو همچین خانوادهایی😭😭😭

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
خب این برابار دومع بعدشم اگ مشورتی چیزی بود بقیع میدادن کاری هم ازدستش برنمیاد 

یه سر رفتم تاپیکاتو دیدم ببینم چقد با محتوا هستن که ابنجوری ایراد میگیری!

انگاری ترمینال بود

آذرشهر

آذرشهر

سراب

سراب

قبل ایراد از بقیه به خودمون یه نگاه بندازیم

خانوم هستم
سعی کن حرف امروزمو فراموش نکنی من وسط راهیم که تو که اولشی همه چیز فقط بدتر شد برا من، ۸ سال از به ...

واقعانم دلم میخاد همین کار کنم چاره دیگه ای ندارم

2706