2737
2734
عنوان

کیا از خانواده شوهر متنفرن

| مشاهده متن کامل بحث + 1457 بازدید | 100 پست
انترا عقده ی شوهر نکردنشونو سرما خالی میکنن.باز خداروشکر واسه من بزرگه شوهر داره وگرنه اصن اون یه خو ...

خواهر شوهر من افسار شوهرم کشیده تو کار دعا این کاراس شده بلای جونم تو تمام زندگیم دخالت میکنه باعثش شوهرمه که با دقت به حرفاش گوش میده و میگه چشم ...از خداشه که بذارم برم بیان بخورن واسه خودشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اصلا اصلا اصلا نگو مادرت، نگو خواهرت، هیچی. آقا اونا وجود خارجی ندارن. میفهمی؟

تو یه شوهر داری که بی پدر و مادر و خانوادست. فقط و فقط شوهرتو داری. 

فکر کن، شوهرت بیاد جلوت و از خواهرت بگه، از مادرت بگن، میدونی خطا کردنا، ولی میخوای فقط شوهرت ساکت شه. غیر از اینه؟

شک ندارم که میگی حق با منه و دوست نداری شوهرت اسمشونو بیاره و بد بگه. پس قدم اول اونا مردن. تمام. شوهرت وظیفشه خودش کار کنه. و سلام. 

خواهر شوهر من افسار شوهرم کشیده تو کار دعا این کاراس شده بلای جونم تو تمام زندگیم دخالت میکنه باعثش ...

من یه بار گذاشتم رفتم.همه شون جمع شده بودن اومده بودن خونه ی ما شوهرمم سرکاربوده.قشنگ از یخچالم مرغ برداشتن غذا درست کردن وغذا پختن خوردن وخندیدن وکله خونه ووسایلامم گشتن.بعد شوهرم زنگ زده گفته کجایید گفتن خونه ی توایم شوهرمم فهمیده اینا خوشبختی شو نمیخوان.اومد با التماس برم گردوند.کلا ازشون زده شد.همچین آدمایین.اگه ما بودیم میشستیم واسه زندگیه داداشمون گریه میکردیم .اونا جشن گرفتن اونم تو خونه ی خودم

2728
من خودمم تازه دارم رو خودم کار میکنم اول از همه دهنتو برای غر زدن باز نکن. سکوت کن.  برگ برند ...

دقیقا به ادم حسابش نمیکردن زن که گرفت عزیز شد ..اینا هم از تخم همون خانوادان بهتر نمیشن ما باید بتونیم مدیریت کنیم زندگیم از هم نپاشه ...من خواستم طلاق بگیرم اینا شیرش کردن ردش کن بره اومدن تو خونم وسایلام جابجا کردن پول و طلاهام برداشتن سراغمم نگرفتن با شوهرم همش گردش وقتی من برگشتم یکی یکی زنگ میزدن بهش فوش میدادن چون دیگه من بودم نمیتونستن واسه خودشون حال کنن ...بخدا دادم ناراحتی اعصاب میگیرم از دستشون

دقیقا به ادم حسابش نمیکردن زن که گرفت عزیز شد ..اینا هم از تخم همون خانوادان بهتر نمیشن ما باید بتون ...

خوب ببخشیدا، تو خیلی بیخود کردی که رفتی. عصبیم کردی🤬

اونجا خونه ی تو هست. حق نداری تا لحظه ای که خطبه طلاقو نخوندی خونتو لحظه ای ول کنی. هیچوقت. 

میشینی سر خونه زندگیت. چند سالته؟ چندتا بچه داری؟

من یه بار گذاشتم رفتم.همه شون جمع شده بودن اومده بودن خونه ی ما شوهرمم سرکاربوده.قشنگ از یخچالم مرغ ...

ای تو منی یا من توام دقیقا همین کار کردن ...خیلی حالم بد میشه بهش فکر میکنم 

2740
من یه بار گذاشتم رفتم.همه شون جمع شده بودن اومده بودن خونه ی ما شوهرمم سرکاربوده.قشنگ از یخچالم مرغ ...

بلا نسبت شما، تف تو ذات شون. عوضیا. خانواده ی شوهر من بچم بدنیا اومده هنوز منتظر دعوتن. جرات ندارن بیان. اذیتم کردن منم حالشونو کرفتم.

خوب ببخشیدا، تو خیلی بیخود کردی که رفتی. عصبیم کردی🤬 اونجا خونه ی تو هست. حق نداری تا لحظه ای که خ ...

۲۶ هنوز خدا بهمون بچه نداده اگه میداد یه امیدی وارد زندگیمون میشد ...اره غلط بکنم دیگه جایی برم از خداشونه بذارم برم

جیگرم حال اومد😁😁منم یه بار خواهرشوهرمو زدم انداختم بیرون.اومده بود جلو در جادو وجنبلشو داشت میریخت ...

یه جاهم گفتید درسته؟ اومده بود سلیته بازی؟ 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
ای تو منی یا من توام دقیقا همین کار کردن ...خیلی حالم بد میشه بهش فکر میکنم 

عزیزم منم خیلی روزهای سختی باهاشون داشتم ۵سال نزدیکم بودن وبه معنای واقعی عذابم دادن.من خودم کلا آرومم همه میگفتن توروخدا طلاق بگیر انقدر اوضاعم بد بود.تا پای طلاقم رفتم به خاطر دخترم نتونستم.ولی از شوهرم قول گرفتم که خونمونو عوض کنه وشوهرم گوش کرد وکلا ازشون جداشدیم .الانم سالی یه بار عید فقط میرم خونشون

عزیزم منم خیلی روزهای سختی باهاشون داشتم ۵سال نزدیکم بودن وبه معنای واقعی عذابم دادن.من خودم کلا آرو ...

الهی شکر خواهر دعا کن خدا بما بچه بده زندگیم خیلی کسل کننده شده

یه جاهم گفتید درسته؟ اومده بود سلیته بازی؟ 

آره یه بارم با کاربری اولم تعریف کرده بودم.آره آخه وقتی ریخت رفت.من زنگ زدم به شوهرم گفتم شوهرمم زنگ زد یقه شو گرفت.اونم بعد ۱۰دقیقه برگشت واومد تو خونه.بعد که انداختمش بیرون رفت مادرشو آورد دوتایی تو آپارتمان داد وبیداد کردن وآبرومو بردن چه تهمت هایی که نزدن😔انقدر ترسیده بودم درو سریع قفل کردم.واگذارشون کردم به خدا

2706