2737
2734
عنوان

کیا از خانواده شوهر متنفرن

1457 بازدید | 100 پست

حالم ازشون بهم میخوره یه مشت ادم عوضی که فقط بدبختیمون میخوان دوس دارن همیشع گدا باشیم حتی واسه ضمانت وامم خواهراش و برادراش نمیان فقط منتظرن براشون کاری انجام بدیم فقط در حال فتنه و پر کردن شوهرم بهش میگم کارا خانوادش میگه خانوادمن انگار کور و کر یه مرد سست اراده دارم دیونه میشم  بعضی وقتا از شوهره متنفر میشم که اینقدر نادونه ...کافیه رابطمون بد بشه خاتوادش حمله میکنن و باهاش خوبن وقتی ما باهم خوبیم کلا قطع ارتباط ۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

متنفر نیستم اما دوری و دوستی رو ترجیح میدم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
الهی ادم فتنه نابود بشه بهشون فکر میکنم دیونههههههه میشم

حالا خانواده شوهر من با سیاست بازیشون حرص مارا در میارن ولی کار ب کارمون نداره ی جور بیمحلی میکنند انگار ما هفت پشت غریبه ایم

2706