2733
2734
عنوان

لطفا بیاین بگین تقصیر من بوده

314 بازدید | 29 پست

منو شوهرم نتورک کار میکنیم. با دوستش. دوستش بالاسریمونه.

من اولا علاقه نداشتم اصلا حتی با دوستش همکلام بشم. ولی شرایط کار طوری شد که من با دوستش تماس تلفتی در رابطه با کار داشته باشیم در حضور شوهرم. منم فقط با فامیلشون صداش میزدم مثلا اقای فلانی نظرتون چیه در باره فلان موضوع.

الان کله بچه های مجموعه مون برنامه هاشونو می‌دادند به من حتی شوهرم که بفرستم برا دوستش. زنش هم تو کار هست ولی فقط ثبت زده عملا تو هیچ جلسه کاری نیست. منو شوهرم و دوستشیم کلا. امشب زنگ زدم به دوستش احساس کردم گوشی تو دست جا به جا شد یهو زنش حرف زد منم سلام علیک کردم و گفتم با اقای یزدانی کار داشتم.

دوستشم به زور جواب سلامو داد و منم برنامه رو گفتم بعدم گوشی گوشی دادم شوهرم.

خیلی از برخوردشون بدم اومد انگار من یه زن هرزه ام که زیر پای شوهر عنترش نشستم. بنظرتون تقصیر من بوده.

😍🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانمش جنبه نداره و به شوهرش اعتماد نداره، وگرنه اینهمه زنو مرد با هم همکاری. قرار نیست همه خیانتکار باشن که. فکر نکن بهش

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2740

من خودم خوشم نمیاد خانم با همسرم در تماس باشه خصوصا وقتی شوهرش هم همکارشون باشه با خودم میگم چرا شوهرش زنگ نمیزنه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
خانمش جنبه نداره و به شوهرش اعتماد نداره، وگرنه اینهمه زنو مرد با هم همکاری. قرار نیست همه خیانتکار ...

اصلا زنش تو مار نیست. من واقعا جدیتی تو کار ازش نمی‌بینم که به عنوان بالاسری نکاش کنم

قبل همکاریمونم ما رابطه خانوادگی داشتیم ولی کلا با این خانواده هیچچوقت حال نکردم.

😍🥰
من خودم خوشم نمیاد خانم با همسرم در تماس باشه خصوصا وقتی شوهرش هم همکارشون باشه با خودم میگم چرا شوه ...

خوب شوهرمن دغدغه زیاد داره همیشه این کاراشو میسپره به من. حتی من همیشه اخرت شب صفحه چتو براش باز میکردم ببینه 

😍🥰
2706