2737
2734
عنوان

از دست این خانواده چیکارکنم😔

670 بازدید | 47 پست

اگ میخای بگی طولانی بود نخوندم نیا تو تاپیک دوست عزیز

همش ب تمام کارام گیر میدن همش میگن اخلاقت بده داد میزنی میگن درست احوال پرسی نمیکنی کاری نمیکنی تو خونه تاصب بیداری سر کلاس میگیری میخابی درس نمیخونی خوشت نمیاد مهمون بیاد یا بریم بخدا دیگ نمیدونم چیکار کنم هرچی اروم باهاشون حرف میزنم فایده نداره میگم بیاین بریم پیش روان شناس میگن ما خودمون روانشناسیم مگ دیوونه شدیم مگ ما نفهمیم خب بخدا جمعه وشنبه ناهار وشام مهمون داشتیم امشبم رفتیم مهمونی خانواده فوق العاده شلوغی هستیم خب خدایی کجا درس بخونم؟😞یا میگن کار کار کنم یا درس بخونم؟خودمم بکشم براشون همش همینن بخدا همش میزنن تو سرم میگن تو کنکور قبول نمیشی خونه هرکی بری طلاقت میدن من قبلا ب مامانم گفتم با یکیم خاستم باهاش رفیق باشم مث فیلما ولی هه زیر زبونمو کشید الان تو دعواها جلو بابام همه رو میزنه تو سرم میگ ویلان بهم وخیلی تهمتای دیگ ک قلبمو شکستع😔حتی دخترایی ک شوهر کردنو ب رخم میکشه از عشق شانس نیاوردم خانواده هم میزنن تو سرم دیگ امید ب چی دلخوش ب چی خود اینا باعث عصبی شدنمن😔😔شما راهنمایی کنید بابا بخدا انقدرام بد نیستم فقط حال روحیم بده اینام همش اذیتم میکنن

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
چن سالته

18

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلي تو جمع خانوادت نباش 

باهاشون هم كم صحبت كن

منم بابام اينجوري بود فقط تايم شام و نهار ميديدمش هرجا بود اونجا نميموندمً

سعي كن اخلاقاتم بهتر كني

و براي روانشناس رفتن لازم نيست اونارو ببري خودت برو 

ولي بدي هاي اخلاق خودتم بگو 

2728

ب حرف هیچ کدومشون محل نده

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
خيلي تو جمع خانوادت نباش  باهاشون هم كم صحبت كن منم بابام اينجوري بود فقط تايم شام و نهار ميد ...

نمیزارن برم خب 

تو جمعشون نباشم هزارتا تهمت دیگ میزنن😞

ب حرف هیچ کدومشون محل نده

خیلی سعی میکنم ولی خیلی دلم میشکنه بخدا😔

منم خانوادم خیلی این حرفارو بهم میزدن ک توبری خونه شوهر سر دوروز برمیگردی ولی الان الحمدالله باهمسرم خوبه زندگیم

سرمم خیلی خوگوشیم بود چون حوصله هیچکسو نداشتم ولی الان خیلی بهتر شدم  ولی متاسفانه خانواده ها نمیفهمن ک همه اینچیزا اقتضای سنمونه و جوون نیاز به درک شدن داره نه کوبیده شدن

2738

اولا تو باید راز دار خودت باشی لزومی نداره مثل تو فیلما همه چیز و ب خونوادت بگی 

دوما سیر بی‌خیالی و طی کن هر چی میگن بگو حق با شماس ولی خلافش عمل کن متاسفانه پدر مادرای ایرانی میخوان صاحب زندگی بچشون باشن ولی نذار این اتفاق بیفته 

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 💜💃
منم خانوادم خیلی این حرفارو بهم میزدن ک توبری خونه شوهر سر دوروز برمیگردی ولی الان الحمدالله باهمسرم ...

انشالله همیشع خوشبخت باشی 

بخدا میگم شوهر کنم برم😔

اولا تو باید راز دار خودت باشی لزومی نداره مثل تو فیلما همه چیز و ب خونوادت بگی  دوما سیر بی‌خ ...

خاستم دختر خوبی باشم همه چیو بهشون بگم ولی همش میگن تو خودت از همه بدتری😔

اره دقیقا همش میخان مث رباتشون باشم

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕
2706