2737
2734
عنوان

ازیو ،نارسیس و......بیاییدپیش خر شرک جانم

| مشاهده متن کامل بحث + 4426 بازدید | 765 پست
قطعا پسر....چون نمیتونم مادر خوبی بشم ولی پدر خوب شاید

دیگه دارید پیر میشید حتما بفکر بچه باشید قطعا پدر خوبی میشید🤪

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
من پسر دوس دارم. چون پسرا ازادی بیان بیشتری دارن مستقل ترن پسرا شجاعت و جرئت بیشتری دارن نسبت به ...

تو از تغغیر نمیترسی...ببین باور کن به هرچی میخوای میرسی...جدی میگم اینو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو از تغغیر نمیترسی...ببین باور کن به هرچی میخوای میرسی...جدی میگم اینو

🤔🤔ب هرچی ک اراده کنم میرسم؟

یعنی تلاش کنم و واقعا هدفم ی چیز مشخص باشع میرسم بهش؟

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2731
🤔🤔ب هرچی ک اراده کنم میرسم؟ یعنی تلاش کنم و واقعا هدفم ی چیز مشخص باشع میرسم بهش؟

اره میرسی...شک نکن

بهت که گفتم خیلی حساسی و خیلی ذهنتو درگیر مسائل میکنی

اینارو از کسی که این حسارو تجربه کرده قبول کن...

قوی باش..اگر نیستی تظاهر کن
2738
چه انرژی مثبتی دادی شرک جان😶😀 چرا پیر؟

😂😂ناراحت شدید؟

ن جوون هسی اما بعد تا بخایی اشنا بشی با یک خانم و نامزدی و عقد و عروسی خودش طول میکشه و بعد باز بعد عروسی چندسال بگذره و بخایید بچه دار بشید اون موقع یک کوشولو پیر میشی

🤔🤔ب هرچی ک اراده کنم میرسم؟ یعنی تلاش کنم و واقعا هدفم ی چیز مشخص باشع میرسم بهش؟

تو صد در صد میرسی پشتکار داری بنظرم 

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

من 1سوال دارم همه جواب بدن بعدشم با اجازتون میرم چون یکم خستم....جدی باشن همه تو جواب این سوال....

ازتون میخوام هر کدومتون با توجه به تجربیات زندگیتون 1نصیحت به بقیه بکنه؟

پوکونده😁😁😁

بد گفتم؟😑😑😑😑

منظوری نداشتما

😂😂ناراحت شدید؟ ن جوون هسی اما بعد تا بخایی اشنا بشی با یک خانم و نامزدی و عقد و عروسی خودش طول می ...

تو هم که منو اشتباه گرفتی با نیکی خخخخخخخخخخخخخخ چرا اینجوریه امشب

من 1سوال دارم همه جواب بدن بعدشم با اجازتون میرم چون یکم خستم....جدی باشن همه تو جواب این سوال.... ...

هیچ وقت دل کسی رو نشکونید چون دل شکستن اسونه اما بدست اوردنش سخته

2706