2733
2734

من همسرم یه ماه روزکاره یه ماه شبکاربعدگاهی اوقات کارش طول میکشه ۲ ۳ساعت دیرمیاد وگوشیشم یهومیبینی شارژش تموم میشه خاموش میشه منم گفتم شماره دوستتویاهمکارتوبده اگه یهودیرکردی گوشیت خاموش بودازاون بپرسم ازنگرانی دربیام شروع کردفحش وتوهین از ساعت ۸شب تا۹بکوب حرف میزدکه چراگفتی بیخودکردی الانم رفته خوابیده رومبل بااینکه بمن میگه هیچوقت جاتوعوض نکن

هچکدوم حق بامنه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وااا چه معنی داره تو شماره اونا رو داشته باشی خب براش پاور بانک بخر خواهرم  

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2738
2706