2733
2739
عنوان

یه لحظه بیاین لطفا

207 بازدید | 30 پست

خیلی وقته نمیتوتم به عنوان ی مردبه شوهرم تکیه کنم پولم خانواش میدن حس خیلی بدی دارم میتونین دلخوش یاارومم کنید تاحالانه لباس واسه بچه هام خریدم نه خودم لباسای بچه هامم مامانش به سللیقه خودش میخره واسه منم خیلی کم میخره نثلاسوغاتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خوب یعنی برای نیازهای شما ارزش قائل نیست؟

میگم لباس زیرندارم یامیخوام برم ارایشگاه میگه ندارم میگه من مگه لباس خریدم که تومیخولی بخری میگه همین گوشت ومرغ ومبوه فقط نیازهای توعه

میگم لباس زیرندارم یامیخوام برم ارایشگاه میگه ندارم میگه من مگه لباس خریدم که تومیخولی بخری میگه همی ...

چه بد انشاالله شوهرت سر عقل بیاد گناه واقعا اینکار اگه اهل خدا پیغمبر بگو من از این پول سهم دارم تا وقتی من راضی نباشم تو نباید کمک کنی

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
شغل خاصی نداره توکاربسازبفروشه باباس اینم کمکش میکنه دوهفته سه هفته منم تنهامیذاره

فک میکنم مشکل اصلیت اینه که ب خانوادش وابسته هست بگو تو ک کمک بابات میکنی به بابات بگو حقوق بده بهت من دوست دارم ب سلیقه خودم واسه بچم لباس بخرم ، یه بار بشین سنگاتو وابکن 

به کسی کمک نمیکنه منظورم اینه برای پدرش کارمیکنه باباشم بهش پول میده

اهان وای چه بد اینطوری که داره حق هم خودشو هم شما پایمال میکنه اگه کم حقوق میگیره واقعا ادم های وابسته ادم پیر میکنن

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
2706