2737
2739
عنوان

بوی عرق در محیط کار

1084 بازدید | 32 پست

سلام و شب خوش ب همگی 

خانم ها الان با وجود ماسک اونم ۲ تا که روی صورت باشه . فکر نمیکنم کسی از فاصله ۱ متری بوی عرق کسی را بفهمه درسته ؟

یکی از همکارام خیلی ناراحت بود الان پیامم داده و جریان را بهم گفته . مثل اینکه حدود ۱ ماه پیش به یکی از قسمت های دیگه رفته و متوجه شده که ۲ نفر از خانم های دیگه دستش انداختن و هی گفتن بو میاد بو میاد . و این خانم را فرستادن رفته . امروز دوباره مجبور شده رفته اون قسمت و یکی از همون خانم ها به همکاراش با خنده گفته نزدیک شما هم بو عرق میاد؟ اونم با خنده جواب داده اره ! 

الان این دوست من میگه فردا میخام برم بهش بگم دیروز ب فلانی گفتی من بو عرق میدم ؟ احترام خودتا نگه دار هم تمیز تر از شمام هم با ادب تر .

والا منم بودم ناراحت میشدم ولی این دوست من تازه اومده اینجا سرکار نمیخام راهنمایی کنم بهش ک خدای نکرده براش بد بشه . در جریان اینم هستم که این ۲ تا خانم رفتار خوبی ندارن دیدم یه نفر داشت ب سرپرستمون گزارش میداد ک رفتار خوبی ندارن اعصاب ما را  خراب میکنن .

بنظر شما چیکار کنه ؟ 

من نمیدونم این خانم بوی عرق میده یا نه ولی بوی گندش با دوتاماسکم قابل حسه 

هرروز حموم بره مام بزنه لباساشم تند تند بشوره

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

چه ادمای بیشعوری....  نمیدونم چیکار کنه ولی بیشعور هرگز ادم نمیشه

خدایا ..سلامتی کاملمو بهم برگردون ... من طاقت ندارم.‌.خدایاشکرت   .  خدایا دل مادرمو شاد کن مادرم تموم دنیامه خداروشکر ولی کاش یه روزی تو همین روزا بشه که من جوش نداشته باشم و داروویی هم نخورم.. خداجون تاسال بعد خونه مورد علاقم و ماشینو پس انداز بهم بده 😇تا حدودی هنر مند😍خیاطی و جواهر دوزی و دوخت سیسمونی انجام میدم😉خدایا مرسی بابت همسر مهربونم 😍سلامتی و دلخوش بهمون بده 😍خدایا خیلی ماهی ، من لاک میزنم قرتی هستم گاهی وقتا دختر بد میشم ولی میدونم تو منو دوس داری چون میبینم که حواست بهم هست 😍خدایا مرسی نجاتمون دادی... خدایا سرنوشت منو نسیب هیچکس نکن که گناه داره 😇خداجون من خونه دوبلکس میخوام😞بده دیگه توروخدا😊 خداجون کمر شوهرم درد نکنه انشالله و بداخلاقی هم نکنه باهام😍 خداجون مراقب من باش که دختر بد نشم 😍خداجون منو همیشه دوس داشته باش 😊😊😊خدااایااااشوهرگلم ضرر نکنه تو کارش من ازش راضیم توام بهش برکت بده😘 خدایا مراقب حال روحی و جسمی و مالی همه مردم باش مراقب منو خوانوادمم باش 😊😉خداجون من میخوام خیلی پولدار شم خیلی 🥺🥺🥺🥺خدایا شوهرم نفسمه جونمه قلبمه نازمه برام سالم و سلامت نگهش دار🤩 الما و مانا 💗گندم و گونش😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام.ممکنه واقعیت باشه که بو حس کردن ولی رفتارشون دور از فهم و شعور، مسخره میکنن

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2738

سلام بچه ها یکی تو واتساپ پیام داده بهم، ولی پیامش از غروب زده در انتظار برای این پیام ممکن است قدری طول بکشد، بعد پایینش نوشته بیشتر بخوانید، یعنی چی چیکار کنم بخونمش? شمارش تو گوشیم.سیو نیس سیوم کردم نشد

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻

چقدررررر ناراحت کننده😓

بره بگه صدتا بدتر جوابشو میدن جوری که مشخصه

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببخشید یاد این جوک افتادم .اخه ماسکشون بدرد نمیخوره که بو حس کردن😁😂

با عرض پوزش
توی صف نونوایی بودم که نفر جلوییم گوزید.

داشتم فکر میکردم که خودمو بزنم به بیخیالی، که  طرف سرش رو برگردوند و گفت:  صداش رو شنیدی؟
گفتم بله شنیدم
گفت : پس فاصله اجتماعی رو رعایت نکردی دیگه
دوباره پرسید : بوش راچی ؟ فهمیدی؟
گفتم بله فهمیدم
گفت : هیچی دیگه اگر  بوش رو هم فهمیدی یعنی اون ماسکت به درد عمه ات میخوره..، و این روزها کرونا میگیری

بعدش هم سرش رو تکون داد و زیر لب گفت همین بی فرهنگها هستن که باعث شدن ویروس منتشر بشه.

هیچی دیگه اون گوزید ما شرمنده شدیم .

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
اره منم حرفم این بود حالا این بنده خدا بو داده شاید ولی رفتار اون خیلی زشت بوده 

رفتار اونا ک زشت بوده... ولی ب دوستتون بگین بعد حموم خودشو ک خشک کرد زیر بغلش پماد زینک اکساید بزنه اصلا بو نمیگیره لباس بیرونیاشم بشوره دو سه روز یبار...

سلام بچه ها یکی تو واتساپ پیام داده بهم، ولی پیامش از غروب زده در انتظار برای این پیام ممکن است قدری ...

نتت ضعیفه یا استیکری فرستاده ک گوشیت نمیخونتش . نمیاد منم اینجور شده 

2706