2737
2734
عنوان

لوندی و دلبری

1144 بازدید | 41 پست

بچه ها حوصله م سر رفته بود گفتم راجع به این موضوع صحبت کنیم

بیاین بگین لوند ترین زنی که دیدین کی بوده و مثلا چه طوری بوده که اینطوری به نظر میومده

مثلا رفتارش یا حالا هرچی

که خب توی جمع همه حواسشون بهش باشه و کلا دلبر باشه دیگه

از این چیزا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب بزارید پست اول 

بگم خودم 😬😬😬

منطق نی نی سایتی ها تو این جور تاپیک ها فقط خودشون هس

مثلا شما تاپیک بزن شما خوشکل ترین یا جاری و و خواهر شوهر 

بی شک تا صفحه 70 

همه این پست ها میزارن خودم 🤐🥴🥴🥴🙈🙈

خدایا شکرت 🙏🏻

ندیدم😐💔

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

دلبرم دلبر خانه خرابم کرد

@hastiiiim    

@ژیناگلمن    

@بلوچ2    

@سیندرلا20    

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
2738

مادرشوهرم یه دلبری میکنه برای شوهرم ولی من میخوام ادعا شو در بیارم خیلی مصنوعی میشه و خندم میگیره

م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀من هیچوقت ناخواسته کسیو اذیت نکردم؛ هَمَش برنامه ریزی شده‌س! »️ 🤭🤪
دلبرم دلبر خانه خرابم کرد @hastiiiim     @ژیناگلمن     @بلوچ2   &n ...

خخخخخ

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
دلبرم دلبر خانه خرابم کرد @hastiiiim     @ژیناگلمن     @بلوچ2   &n ...

عا جانا 

منو جم کنین دارم شافل میرم😂🤪

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706