2737
2739
عنوان

شوهرم بيشتر با دوستاش وقتشو ميگذرونه من همش تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 10470 بازدید | 162 پست
من با مادر شوهر اينا تو يه ساختمون هستيم و حتي يه بار كه دعوامون شد مادرش بود ولي نشسته بود نگاه ميك ...

اوه پس نگی بهتره اگه از پدرش حساب میبره به اون بگو اه اعصابم خرد شد از شوهرت بدم میاد از اینجور آدما

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سیزده ساله دعوام سر اینه

میگم اخه لامصب تو که اهل زن و زندگی نیستی چرا زن گرفتی محبتی بهش ندارم یعنی شده یه هفته خونه مادرم باشم دلم براش تنگ نمیشه باهم نبودیم که محبتی شکل بگیره

بهونه میاره میگه تقصیر خودت اخلاقت فلانه،اما شده روزایی خوش و خرم گذاشته رفته بیرون

میدونم همش بهونس 

2728

من مشاوره رفتم بهم پیشنهاد داد وقتی میخواد بره بگو عزیزم خوش بگذره خودتو‌خوشحال نشون بده بذاربره.بعدکه رفت گوشیتو خاموش کن بذار نگران بشه به هیچ‌وجه نتونه ازت خبربگیره. چندبار این کار کردم دیگه دید باهول ولا میره اذیت شد نرفت

سعی کن بچه نیاری فعلا،،من از اول قبول نکردم شوهرم شب من تنها بزاره بره با دوست ،،خودشم همیشه میگه که من چجوری تنهات بزارم برم بیرون،،شوهرت باید خودش این بفهمه که کارش اشتباهه،حتما ببرش پیش مشاور

خودشم هيچي نميگه لال ميشه مياد خونه فرداش  نميدونم خيلي مغرور خيلي

اولایل که نمیگه اونقدر باید سکوت کنی تا خودش به حرف بیاد  

فکرمیکنی اونایی که زندگیشون خوشه همشون با زورگویی و اجرا گذشاتن مهریه خوشن؟؟زندگی رگ خواب داره باید بدست بیاری 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2738
عزیزم با گفتن اینکه نرو و نکن و اینا که نمیشه بعضی ها کلا رفیق باز هستن و اهل معاشرت و اینحور چیزا ...

اخه اصلا خونه نيس كه من اين كارارو كنم خونه هم كه باشه سريع ميره پيش مادرش اينا حتي ناهار هم درست ميكنم نمياد ميمونه پيش مادرش تو يه ساختمون هستيم سريع ميره اونجا به منم هيچي نميگن كه توم بيا انگار طلبكارن 

نيستش الانم كه قرنطينه كردن من همش تنهام اونم با دوستاشه

خانوادت نزدیکتن؟

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2706