2733
2739
عنوان

شوهرم بيشتر با دوستاش وقتشو ميگذرونه من همش تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 10470 بازدید | 162 پست

شما هم وقتی می خوادبره خونه مادرش بهش بگو منم غذاپختم وایساغذاروببریم پایین با مامانت اینا بخوریم

بهش محبت کن حالا یافردا تااومدبغلش کن بهش بگو دلم برات تنگ میشه وقتی نیستی یا شب خوابم نمی بره

کم کم باسیاست ازخانواده ودوستاش دورش کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هم وقتی می خوادبره خونه مادرش بهش بگو منم غذاپختم وایساغذاروببریم پایین با مامانت اینا بخوریم & ...

از اين كارا زياد كردم همون سر غذا يه مدت اينطوري ميكردم ديدم نكنم بهتره يا ميگفتم نيستي خونه نگرانت ميشم مواظب خودت باش دلم تنگ ميشه هيچي نميگفت كلا ادم احساسي نيس مثل من باشه 

مهر و محبت افزون بین زن و شوهر به عوامل بسیاری بستگی دارد که مهمترین آنها احترام متقابل می باشد. هرکدام از  آنان وظایفی در قبال یکدیگر دارند که با انجام این وظایف محبت بیشتری از همسر خود دریافت می کنند. احترام و اهمیت دادن به همسر، مهیا کردن شرایط مناسب زندگی، همراهى همسر در امور مختلف، پرهیز از بحث و مجادله ‏هاى بى ‏نتیجه، توجه به خواسته ‏هاى جنسى ، صداقت و امانت و فداکارى و گذشت، از جمله امورى است که مراعات آن می تواند در جلب محبت مؤثر باشد.علاوه بر همه ی این امور دعاهایی نیز وجود دارد که با خواندن آنها می توان به جلب محبت امیدوار شد.

دعای محبت بین زن و شوهر ، دعا ، متن دعای مهر و محبت

444 مرتبه این دعا ی زیر را بر قطعه ای نبات خوانده و به همسرتان دهید تا بخورد. 

یا مُقَلِّبَ القلوب قَلِّب قَلبَها و روحَها و جَسدَها علیٰ مَحبَّتی و عشقی و اُنْسی و اُلفَتی و مَوَدَّتی و قبولِ قَوْلی بِحَقِّ یا بَدوح و یا وَدود اَجِب دَعوتی یا وَصْلائیل

در حالتی که زن و شوهر با هم دعوا کرده اند و روی دیدن همدیگر را ندارند و هر دو بر موضع خود لج بازی و پافشاری میکنند ودر این مواقع باید شخص سومی واسطه شود این کار را انجام دهید.

الف :۱۰۰۱ مرتبه ذکر یا وَدود  را بر دو عدد شیرینی یا قند یا آب نبات یا زولبیا بامیه یا مقداری شربت شیرین بخواند  و به انها داده تا از آن بخورند.

ب:بر روی دو شیرینی یا اب نبات یا زولبیا بامیه یک بار سوره واقعه را بخوانید و بلافاصله بعد از آن این را بخوانید و به خوردشان دهید.

تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السُّورَه بِالاُلفَه و المَحَبَّه بَینَ فلان بن فلان و فلانه بنت فلانه بحق هَهْطُوبْ هَهْطُوب لُهوبْ اَجِب یا صَمْتُون ذُوبَهاء و جَمال تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السّورَةِ الشَّریفَة بِالمَحبَّة الدّائِمَه وَالوِداد بین فلان بن فلانة و فلانه بنت فلانه بِحَقِّ هذهِ السُّورَةِ عَلَیکُم و طاعَتَها لَدَیْکُم

نکات مهم :

۱- بجای فلان بن فلانه اسم شوهر و مادرش و بجای فلانه بنت فلانه اسم زن و مادرش را بگویید.

۲- در این دستور دوم نمیتوان دعا را بر شربت و چیزهای مایع خواند ولی در دستور اولی می توانید بر روی مایعات و شربت شیرین نیز بخوانید.

اگر بین زن و شوهری اختلاف باشد به نیت مهر و محبت و رفع کدورت یک بار صلوات فرستاده و سوره نساء را بخوانید و پس از آن یازده بار صلوات بفرستید مُحِبّ هم شوند

دعای زیر را 11 مرتبه بخوانید به این نیت که  محبت شما در دل شخص مورد نظر بیفتد.

بسم الله الر حمن الرحیم وَالضُّحَى وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَى مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَى وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَى وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَى وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَى فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

خواندن آیه 26 سوره ال عمران برای 95 بار و خواستن محبت از خدا نیز بسیار موثر است. 

خواندن کامل سوره طه  و 30 بار خواندن آیه آخر سوره توبه پس از نیمه شب جمعه در  بین زوجین خیلی موثر است.               

mosavi114@ تلگرام
Mosavi114 اینستاگرام
mosavi114@ سروش
سید حمزه موسوی

2728

عزیزم به نظرم بشین محکم وجدی باهاش حرف بزن وبگوواقعا برات ‌سخته تحمل این شرایط به نطر من تو همه کارکردی واسه بهتر شدن حالا نوبت اونه دوهفته بهش وقت بده بهتر نشده میتونی جدی ترتصمیم بگیری وگرنه تونباید. پای یه بچه ننه رفیق باز بسوزی وبسازی ‌که.

عزیزم به نظرم بشین محکم وجدی باهاش حرف بزن وبگوواقعا برات ‌سخته تحمل این شرایط به نطر من تو همه کارک ...

بخدا من باهاش حرف زدم دعوا هم شد ولي ميگه نبايد از من بپرسي كه كجا بودم دوس ندارم ميگه مادر و پدرم جرات ندارن بپرسن كه تو ميگي من همين بودم از اول

2740
من هیچ وقت جدا نمیشم به خاطر دخترامم که شده میسوزم میسازم اما جدا نمیشم تازگیا دوباره دعوامون شروع ش ...

در هر صورت با پشتوانه مالی بهتر میتونی تحمل کنی. دلت خون دستتم خالی می میری که. همون دخترا فردا مدعی میشن چرا به فکر خودت نبودی