2737
2734
عنوان

شوهرم بيشتر با دوستاش وقتشو ميگذرونه من همش تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 10470 بازدید | 162 پست

بگو چرا زن‌ گرفتی پس . تو هم مثل خودش باش

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
پیشاپیش تفلدت مبارک😘 پروفت خودتی؟؟؟

فدات😍😍😍😍

ن گلم نتیه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

منم اونجوری بودم اونقدر سکوت کردم سکوت کردم نپرسیدم گفتم خوش باش با رفیقات  بعد یه بار دید دارم گریه میکنم گفت چیشده گفتم تنهام تنها امیدم تویی اونم بارفیقات خوشی دوست ندارم اذیتت کنم به گریه من ناراحت نشو تو بخواب عزیزم      بهتر شد بارفیقاش خوشگذرونی نمیره ولی بیشتر اوقات سرکاره همینکه رفیق بازی رو کمتر کرد خودش خیلیه

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

شوهر منم دیوانم کرده بود همش با یکی از دوستاش بود چند بار بهش گفتم بزار همین دوستت زن بگیره ببین مثل تو ولش میکنه بیاد با تو باشه خدا شاهده دوستش زن گرفت دیگه از وقتی رفت خواستگاری کلن گم و گور شد چند بار ب شوهرم گفتم دیدی گفتم میگه تورو خدا بروم نیار خجالت میکشم😐

شما چيكار ميكني؟

اوایل خیلی دعوا داشتم باهاش خیلی زیاد. دوستاش هم پسر بودن هم دختر. بارها کارمون به کتک کاری هم میکشید ولی متاسفانه درست نشد که بدترم شد. یه دختر دارم من بیشتر بخاطر اون تحمل میکنم، احتمالا جدا بشیم

منم اونجوری بودم اونقدر سکوت کردم سکوت کردم نپرسیدم گفتم خوش باش با رفیقات  بعد یه بار دید دارم ...

خدارو شكر واسه شما بهتر شده ولي واسه من چند بار سر اين موضوع دعوا كرديم و زير بار نرفته و تازه ميگه چرا ميپرسي من كجا بودم چرا نيومدم

2706