2737
2734
عنوان

9/9/99 هم تموم شد، حالا کسی به آرزوش رسید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هههههه واااای فکرشو بکن، حالا تا اون موقع کی زنده س خیلی باحال بود    

والا بگم شبش كه خواب مضخرف ديدم روزش كلي گريه كردم و حالم بد شد از خدا خواستم يا حالمو خوب كنه با منو مرگ بده ولي شبش همسرم با كيك تولد و كادوش سوپرايزم كرد ولي خدا منو ببخشه انچنان خوشحال نشدم

2731
بله.خواهرم امروز ازمایش خون داد حامله هست😍.بعد ۷ سال😍😍

وای خدا رو شکر،  ان شاء الله دامن همه ی خانوما سبز بشه

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...

چیــــــــــــــــز

تاپیک اخرم نظر سنجیه

در همین مورده

بخونین

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738
من بچه پسر میخواستم هم بچه دار شدم هم پسره 😍😍😍

بسلامتی،برات خوشحالم،حتما رژیم داشتین

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
چرا نمیشه امضامو تغییر بدم

میشه، چرا نشه؟! از ویرایش پروفایل تغییرش بده 

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
2706