2733
2739
عنوان

9/9/99 هم تموم شد، حالا کسی به آرزوش رسید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 57 پست
نرسیدم نرسیدم نرسیدم نرسیدم نرسیدم نرسیدم نرسیدم نرسیدم .... کم به رخ مون بکشید نرسیدنامونو

آخ آخ آخ ببخشید، در این مورد زیاد تاپیک زدن؟!  من که امروز اصلا توو سایت نبودم  . نمیدونستم که.....

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها کمک امروز من چند تا خرما خوردم یه دونش با هسته بوده سره معدم درد میکنه کمی دفع میشه تجربه دار ...

نه تجربه نداشتم، آره بابا دفع میشه نگران نباش

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
2731
فداتشم.امشب ساعت ۸ جواب ازمایشو گرفت.کلا همه از خوشحالی شوکه شدیم.انشاالله😍😍

واقعا خوشحالیم داره دیگه، ان شاءالله که به سلامت و خوشی به دنیا بیاد 

همون دیگه میزنم ویرایش اما درست نمیشه

عجب! شاید سایت مشکل داره

دلت شاد باشه همیشه. شک نکن . من‌ انرژیم بالاس. بگم‌قطعا میشه 💙

مرسی عزیزدلم واقعا بهترین و قشنگ ترین انرژی رو بهم دادی خدا دلتو شاد کنه عزیزم انشاله ب سلامتی نینی خوشگلت ب دنیا بیاد عزیزم

2738
قربان‌شما الهی شما و همه ی عزیزان این جمع دلشون شاد بشه

ان شاءالله، فدای شوماااا

نع اینجی نحسی داره😓😓😓😓😓

نمخایم قبول کنیم بیخودبوده ها😅البته ۷دقیقه دیگه مونده شاید فرجی شد😄

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...