2737
2739

وضع مالی مون بد نیست! من تاحدودی  تو رفاه بودم و آزادی

ولی الان خیلی اینو از پسرها میشنوم دنبال دختر پولدارند  !!یا حتی یکی قرار آشنایی داشتم  پرسیدم وضع مالیت چطوره گفت همین که وضع مالی تو خوبه کافیه!البته لحن بد نگفت ولی  حرفش گفت !

تو دوستام دیدم این مدل ازدواج نمیگم نیست .دوست خودم باباش تاجر بود وازدواج کرد  پسره وضع مالی جالبی نداشت وکلی هم باباش بهش جهاز و خونه داد

ولی من اصلا نمیتونم با این مسله کنار بیام کافیه پسر فقط اینو بگه وظیفه اش نمیدونه کامل تامین کنه از چشمم میوفته !

نه این که خودم نیاز مالی داشته باشه نه مسله این نیست!!

حالا شما نظرتون بگید؟

موافقم باهات

حستم طبیعیه

حق داری از پسری خوشت بیاد ک روی پای خودش بیایسته

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خب از دختر پولدارچطوری میخواد پول بگیره؟

دخترپولدار نهایت یه جهاز درست درمون میاره توخونه پسر

دیگه کارت بانکی باباشو نمیاره که !!!!

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
خب از دختر پولدارچطوری میخواد پول بگیره؟ دخترپولدار نهایت یه جهاز درست درمون میاره توخونه پسر دیگه ...

عزیزم اینجوری نیس ک

توقع خونه و ماشین دارن

بعد این مدلی فکر میکنن چون دختره پولدار بوده لا پر قو بزرگ شده 

خانوادش نمیذارن حتی بعد ازدواج سختی بکشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
عزیزم اینجوری نیس ک توقع خونه و ماشین دارن بعد این مدلی فکر میکنن چون دختره پولدار بوده لا پر قو ب ...

خکب چرا به این فکر نمیکنند که جدا میشه😂اخه وقتی پولدار باشی اعتماد به نفست بالتتره ونیاز مالی نداری راحت تر جدا میشی

خکب چرا به این فکر نمیکنند که جدا میشه😂اخه وقتی پولدار باشی اعتماد به نفست بالتتره ونیاز مالی نداری ...

مرد سالارن دیگه

فکر میکنن تحت هر شرایطی زن میسازه

عزیزم اینجوری نیس ک توقع خونه و ماشین دارن بعد این مدلی فکر میکنن چون دختره پولدار بوده لا پر قو ب ...

خب خونه و ماشینم داشته باشه 

عایدیش واسه اون پسر چیه ؟!!! دیگه آجراشو که نمیتونه بکنه بفروشه

تاخود دختر خانوم اجازه نده کسی نمیتونه سو استفاده کنه از اموالش

بعضیا خودشون شوهرشونو پرروو آویزون بار میارن.

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
2706