2737
2739

بچه ها من دیگه از زندگیم خسته شدم یه نامزد هیز و به شدت بدهن دارم سلام میکنم بهش فحشم میده هروقت پیشش هستم الکی بحث راه میندازه میزنه تو گوشم پارسال باهاش رفتم شمال با برادرش و زن برادرش  بعد یه خونه گرفتیم  شب دیدم گوشیش پر از فیلمه گفتم تو شعور نداری چقد بهت میگم نگاه نکن دیگه نماز خوندنت مال چیه بزنه به کمرت بلند شد با پا میزد تو پهلو هام  دستشو میبرد بالا محکم میزد تو سرم نه یه بار نه دو بار نه سه بار  10 بار زد تو سرم محکم به خاطر اینکه داداش و زنداشش نفهمن فقط اروم گریه میکردم بعد 2 ساعت که از درد به خودم پیچیدم اومد بغلم کرد میگفت ببخش  اعصابم خورد شد واست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به جای وصیت به هم بزن تا به جای داغ طلاها داغ خودت بمونه رو دلش.داغ داشتنت تو 

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2738

تو هنوز با این ادمی؟؟؟؟؟؟

دختر واسه خودتت ارزش قائل باش وصعیت دیگه چیه برو برین ب همچین شوهری 

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

شجاعت داشته باش و جدا شو،بعد ازدواج نابود میشی،کسی نامزدی به هم بزنه تو ایران خیلی مطرح نیست ولی اگه بعد ازدواج طلاق گرفتی میشی مطلقه

اگه عقدی و دختری هم نامه پزشک قانونی ببری بعد طلاق اسم شوهر تو شناسنامه حذف میشه.اینم راه حل

خوابم میاد همش😐
2706