2733
2739
عنوان

خانومایی که ایرانخودرو ثبت نام کردن...

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 47 پست
کاش خدا ی نگاهی ب منم میکرد باور کنین شبو روز فکرم ماشینه ..بچه ها شما چی نوشتید؟؟ میگن سمند شانسش ...

نه شنیده بودم سمند شانسش بیشتره چندبارشو که سمند داشت سمند زدم ولی هیچی به هیچی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی نوشتی و کدوم شهری؟؟ میگن بیشتر سمت ارومیه و ..درمیاد

ببخش انقدر گريه كردم امروز چشمم تار ميبينه قاطي ميكنم حروف رو 

نوشتم دفعه هشتمه مينويسيم و درنيومده تاحالا نه به اسم خودمون نه اشناهامون

تهرانم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2728

من برای همتون دعا میکنم انشالله برنده شین  

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.
2740
عزیزم چرا گریه؟؟     ^ چون میگذرد غمی نیست^

با شوهرم دعوامون شد بخاطر ننش

نميدونم خدا چرا اين زن رو كه نفرينه همه پشتشه رو به زمينه گرم نميزنه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
وقتی با هزار امید میرید میزکار قسمت استعلام وضعیتت قرعه کشی رو میبینید ک زده=برنده نشدید ...حس و حال ...

اصلا خیلی تو ذوقم میخوره البته دیگه از دفعه دوم به بعد عادت کردم😂😂

دفعه اول که ثبت نام کرده بودم انقدر امیدوار بودم تا دیدم زده برنده نشده اید گریه کردم باورت میشه؟؟😂😂

من میگم عیب نداره دفعه بعد  

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.
منم انقدررر ثبت نام کردم اخرسر ایرانخودرو بهم پیام میده دست از سرمون بردار😂😂😂

بخدا شانس من 💩

ولی من دست بردار نیستم😐😂✊🏻

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
اصلا خیلی تو ذوقم میخوره البته دیگه از دفعه دوم به بعد عادت کردم😂😂 دفعه اول که ثبت نام کرده بودم ...

ارع چرا باورم نشه چون خودم هنوز بعد از ۹ بار ثبت نام هر بار یک روز کامل افسردگی دارم و گریه و شیون و زاری در حدی ک بقیه میان دلداریم میدن ..مثلا مامانم اینجور دلداری میده میگه کار خداست حالا خوب بود ماشین ب اسمت در میومد بعد تصادف میکردی فلج میشدی؟؟ ..خیلی اروم میشم با این نوع دلداری دادنا 😐