2733
2734
عنوان

خانومایی که ایرانخودرو ثبت نام کردن...

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مام فکر کنم این دفعه نهمین باره خونوادگی ثبت نام میکنیم ولی هیچی نبردیم... زنداییم یه وانت سایپا واسش دراومد بدردش نخورد پولشو وایز نکردن دوستمم واسه داداشش باز یه وانت سایپا دراومد..... به امید خدا این دفعه بردیم اینقد ثبت نام میکنیم تا ایرانخودرو از رو بره✌✌✌

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....
2728

دفعه هشتكه ثبت نام ميكنيم به اسممون درنيومده هنوز

از اسناها و دوستامونم هيچكس به اسمش درنيومده

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2738

کاش خدا ی نگاهی ب منم میکرد باور کنین شبو روز فکرم ماشینه ..بچه ها شما چی نوشتید؟؟

میگن سمند شانسش از همه بیشتره اما من فقط عشق ۲۰۶ ام ..۲۰۷ام دوست داشتم منتهی اگه هاچبک نبوود چون اونجوری فرقی با ۲۰۶ نداره انچنان