2737
2739
من تو دیوار زیاد میرم تاخالا دقت نکرده بودم

منم خییییلی تو دیوار میرم ولی اصلا دقت نکردم...تازه خود استارتر میگفت تا آگهی زدم پشت سر هم مردا زنگ میزدن...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
دیگه هیچی نمیشه دیوار گذاشت همه چی یه جور دیگست

اره واقعا از فردا واسه کارتخوانم یه اسم می زارن

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا از فردا واسه کارتخوانم یه اسم می زارن

خراب همه جا هست یجوری اگهی میدن واسه خودشون

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2728
ن پیجم قفله ولی عکسام تو پیجم هست

شاید از اشناهات اینجور کردن پیگیری کن

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
ایییی واییی من به این سن این جیزا حالیم نیست بچه مدرسه ای می دونه خدای منم @sepehremamani  & ...

اییییی واییییی من

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2740
اییییی واییییی من

اره واقعا واییی

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
ایییی واییی من به این سن این جیزا حالیم نیست بچه مدرسه ای می دونه خدای منم @sepehremamani  & ...

بحق چیزای نشنیده 😮 منم اولین باره دارم میشنوم 😶

چ  اصطلاحاتی  چ دنیا خراب شده 

حالا شاید ینفر واقعا بخواد کفش بفروشه اون چی میشه🤐

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
بحق چیزای نشنیده 😮 منم اولین باره دارم میشنوم 😶 چ  اصطلاحاتی  چ دنیا خراب شده  حا ...

اره دیگه کلا باید کفش نفروشن من اصلا عقلم قد نمی ده به این چیزا حالا خوبه کفش برا فروش نزاشتم و گرنه ابروم می رفت

بحق چیزای نشنیده 😮 منم اولین باره دارم میشنوم 😶 چ  اصطلاحاتی  چ دنیا خراب شده  حا ...

از ظهر برقا رفته اصلا دستم به کار نمی ره خدا 

اره دیگه کلا باید کفش نفروشن من اصلا عقلم قد نمی ده به این چیزا حالا خوبه کفش برا فروش نزاشتم و گرنه ...

اره واقعا 

چ چیزا ادم شاخ درمیاره 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
از ظهر برقا رفته اصلا دستم به کار نمی ره خدا 

عزیزم توتاریکی نشستی 😘

عزیزم توتاریکی نشستی 😘

اره سرمم درد می کنه 😭

2706