2737
2734
عنوان

فردا ماه گرفتگیه؟واقعا

114 بازدید | 8 پست

🌙وقوع ماه‌گرفتگی در آسمان ۱۰ آذر

مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران از وقوع ماه‌گرفتگی در روز دوشنبه ۱۰ آذرماه خبر داد و گفت: این پدیده در ساعت ۱۱ و ۲ دقیقه در آسمان ۱۰ آذرماه رخ خواهد داد.

الان ما باردارا باید چه کنیم 😕

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نماز ایات داره

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2728
خو مثلا چی میشه باردار باشی 

بچه لکه میگن میاره لکه ماه گرفتگی 🥴

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
خو مثلا چی میشه باردار باشی 

چوم والا من میدونم که اسمون و نگاه نکنی و دست به شکم نزنی

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
2738
خب عزیزم آسمون و نگاه نکن و دست به شکمت نزن انقدر سختته.. 

گفتم اگه چیزه دیگه هم هست بگن نگفتم سخته