2733
2734
عنوان

اخلاق گندشوهرم

172 بازدید | 10 پست

شوهرم وقتی پای تلویزیونه مثل چی زل میزنه ب تلویزیون هرچی ام باهاش حرف میزنم اصلاااااا نگام نمیکنه امشب یکم پاش درد میکرد زل زده بود ب تلویزیون منم نگران پاش شدم نشستم پیشش هرچی درمورد پاش میپرسیدم و میگفتم کجاش دردمیکنه اصلاااااا نگام نمیکرد زل زده بود ب تلویزیون بعد بیست دقیقه برگشت باهام حرف زد منم جوابشو نداد وجالب این بود ک شوهرم ب من گفت شورشو درآوردی!بعدشم هرچی راه حل واس درد پاش میدادم قبول نداشت و مبگفت این بدتر میکنهتومریضیاش فقط حرف مامانشو قبول دارم ازاین اخلاقاش خسته شدم  بعدشم هیچی نمیگه و میره میخابه عوضی

خوب بذار درد کنه شما تخت دراز بکش

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

چه مشکل سختی واقعا

فقط طلاق

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم شوهرم دیشب پاش درد میکرد زل زده بود به تلویزیون هرچی صداش کردم و نازش کردم جواب نداد منم یه جوری با لگد زدم تو پاش صدا اره برقی داد

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2738

عزیزم مردها با زن ها متفاوت هستن . طرز تفکر و جهان بینی متفاوتی دارن و این در ذات و خلقت اونهاست . اونها پریود مغزی میشن و چندوقت یکبار تو حال خودشون میرن و چیزی هم دارن به نام غار تنهایی و چند وقت یکبار میرن اونجا 😂 به مرد زمان تنها شدن و تنها بودن بدین و محلش ندین خودش نرمال میشه کتابهای خودت باش دختر و صورتتو بشور دختر هم بهتون پیشنهاد میکنم