2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من قرص خوردم وامپولام هم زدم امشب ببعد دیگه اقدام دارم دعا کن یدوقولو بشن😍

بهش فکر کردی! دو قلو بودن رو میگم. منم یه پسر دارم خیلی دلم می خواد دوقلو داشته باشم. مراقبتهای قبل بارداری رو شروع کردم. دکترم گفته موقع پریودت بیا بهت آمپول بدم و دارو که اگه خدا بخواد دوقلو بشه.

دکترم فامیله خیلی اصرار کردم که عوارض نداشته باشه. برخلاف مطالبی که اینجا خوندم از نگرانیم کم کرد و گفت صد در صد نیست ولی عوارض کمی هم داره‌

اللهم عجل لولیک الفرج
من قرص خوردم وامپولام هم زدم امشب ببعد دیگه اقدام دارم دعا کن یدوقولو بشن😍

پوزیشن ها هم خیلی مهمه. سعی کنید پوزیشنی انتخاب کنید که بیشترین دخول را داشته باشه. 

استرس به هیچ وجه نداشته باشید. خیلی مهمه که شاد باشید. 

فک کنم قهوه هم به آقایون توصیه میشه که به سرعت حرکت اسپرم کمک می کنه.

اللهم عجل لولیک الفرج
2740

به اینا نیست.تا وقتی خدا نخواد نمیشه.من وشوهرم هردو سالم همه موارد رو رعایت میکنیم ولی نشده نمیخواد.وقتش نشده.فقط خودش میدونه کی.وقتی راضی شدی به رضای خودش و بیخیال شدی میشه

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
بهش فکر کردی! دو قلو بودن رو میگم. منم یه پسر دارم خیلی دلم می خواد دوقلو داشته باشم. مراقبتهای قبل ...

آره خیلی فکر کردم وخیل دلم میخواد دوقولو بشه منم زیر نظر دکترم دوماه داره دارو وآمپول میده ببینیم چی میشه

وایه دوقولویی گفتن حالت داگی 🙈

ایشالا خدا بهت بچه های سالم و پر روزی میده. دلم روشنه برات 

حتما بیا بگو که مامان شدی. برات دعا میکنم تو هم برا من دعا کن

اللهم عجل لولیک الفرج
ایشالا خدا بهت بچه های سالم و پر روزی میده. دلم روشنه برات  حتما بیا بگو که مامان شدی. برات دع ...

ایشالله عزیزم هر دوتامون این ماه باردار شیم چشم اگه خبرای خوبی داشتم میام میگم 

به اینا نیست.تا وقتی خدا نخواد نمیشه.من وشوهرم هردو سالم همه موارد رو رعایت میکنیم ولی نشده نمیخواد. ...

یه برگی که از درخت میفته از قبل در لوحی نوشته شده. انشاالله خدا به شما هم فرزندانی سالم و صالح می ده. 

اللهم عجل لولیک الفرج
اره عزیزم با دستور دکتر برای دوقولو دعا کنین بشه

وای عزیزم منم عاشق دقلوم انشالله خدا بهت دوقلوی سالم صالح بده قسمت ماهم کنه

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2706