2733
2739
ملت عشق از الیف شافاک در باب عرفان دنیای سوفی از یوستین گاردر در باب فلسفه مردی به نام ٱوه از فردر ...

مررسی گلم

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چجوری تمومش کردی اصلا برای من جذاب نیست😐

منم اصلا نتونستم بخونم.تعریفشو زیاد شنیدم ولی دو صفحه خوندم پرررررررتش کرده اونور😐

راز هم همینطور. چی این کتابا جذابه؟اصلا جوری نوشته نشدن که آدمو تو خودشون غرق کنن.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
مذهبی هست؟

خاطرات یه انسان برگشته از مرگ 

من خیلی اهل کتابم ولی این یکی یجوری تکونم داد که بخودم اومدم جوری شده که امید به خدا اصلا از دلم پاک نمیشه

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
چجوری تمومش کردی اصلا برای من جذاب نیست😐

مگه چشه؟ مفیده ولی

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
2740
رمانه؟

رمانه با موضوع عرفانی

محور کلیش زندگی شمس و مولانا ست مباحث عرفانی هم توش توضیح میده

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
خاطرات یه انسان برگشته از مرگ  من خیلی اهل کتابم ولی این یکی یجوری تکونم داد که بخودم اومدم جو ...

بسیار عالی حتما میخونم

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!
ملت عشق از الیف شافاک در باب عرفان دنیای سوفی از یوستین گاردر در باب فلسفه مردی به نام ٱوه از فردر ...

مردی به نام اوه خیلی خسته کننده ای هیچ وقت نتونستم تمومش کنم 

ولی ملت عشق و دنیای سوفی قبول دارم

هرچند که دنیای سوفی اخرش خیلی وهم انگیز بود

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛