2737
2734

سلام دوستان من پولیپ داشتم برداشتم الان بعد یک ماه ونیم بازم لکه بینی داشتم . رفتم دکتر بهم قرص. مدروکسی پروژسترون داد ولی من برای فیبروکیستیک سینه نمیتونم استفاده کنم تو رو خدا کمک کنید . کسی بوده با داروهای گیاهی این مشکلش حل شده باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم داشتم ضخامت بیست خونریزی بین دو قاعدگی مدروکسی هم قطع میکنی دوباره لکه بینی یه دونه پولیپ هم دارم با یه عالمه فیبروم دکتر گفت بیا کورتاژ انجام بده اگر نشد رحمتو در بیارم

من برای خودم زندگی میکنم 😊برام مهم نیست دیگران چی فکر کنند 😛برا همین راحت زندگی میکنم 😁مهم اینکه خودم راضی باشم 😉😉😉😉
2731

اخه طب سنتی هم باید.واقعی باشه اگرنه فایده نداره

من برای خودم زندگی میکنم 😊برام مهم نیست دیگران چی فکر کنند 😛برا همین راحت زندگی میکنم 😁مهم اینکه خودم راضی باشم 😉😉😉😉
منم داشتم ضخامت بیست خونریزی بین دو قاعدگی مدروکسی هم قطع میکنی دوباره لکه بینی یه دونه پولیپ هم دار ...

ببخشید چند سالتونه من ۳۹ سالمه اخه الان زوده برای برداشتن رحم . خیلی حالم بده

سلام نگران نباش اصلا من هم همین مشکل را داشتم با هیسترو مشکلم رفع شد وباردارهم شدم.فقط یک دکتر خوب را انتخاب کن که تشخیصش درست باشه.

2738

من 35سالمه دوتا بچه دارم و لوله هامو بستم بعد فیبرومم زیاد داشتم که بعد زاژمان دومم لکه بینی داشتم ضخاوت اندومترم بالا بود خیلی پولیپ داشتم دکتر گفت اگر میخوای راحت بشی به خاطر اینکه بچه نمیخوای رحمتو دربیار من فعلا تصمیم نگرفتم  دارم پدروکسی ویخورم بلکه لعنتی تموم بشه ضخامتم اومده پایین اما پولیپ هست 

دوستم پولژپ داشت حامله هم شد شوا بچه میخای 

من 35سالمه دوتا بچه دارم و لوله هامو بستم بعد فیبرومم زیاد داشتم که بعد زاژمان دومم لکه بینی داشتم ض ...

سلام عزیزم ببخشید مزاحمتون شدم شما برای ضخامت رحم چند تا قرص میخورید و از کی ممنون میشم خیلی برام مهمه 

سلام عزیزم ببخشید مزاحمتون شدم شما برای ضخامت رحم چند تا قرص میخورید و از کی ممنون میشم خیلی برام مه ...

سلام من سه ماه خوردم ضخامتم اومد پایین اما خونریزی قطع نشد گفتند پولیپ هم دارم اوا ضخامتم رغت ضخامتم رو 20بود خیلی بود 

2706