2737
2734
عنوان

شوهرم حرفی زد که توقع نداشتم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 47 پست

منم متولد۷۸هستم شوهرم۶۷تا بحثمون میشه میگه وقتی زن کم سن وسال گرفتم نتیجش همینه دیگه منم میگم ی جوری میگی انگار من اومدم خاستگاریت بزور ازت بله گرفتم...

بعضی وقتا خودمون جواب ندیم میترکیم بعد ک اروم شدین عذر خواهی کن بگو تو عصبانیت ی چیز گفتم ولی بی منظور بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قیافه هم دلیل برتری نیست. همیشه طرف مردا رو گرفتیم که اینقدر پررو شدن. هرکار میکنن میندازن گردن زن. ...

حرف شما درسته 

منتها من شرایطی که هست رو توضیح دادم 

نه چیزی که اخلاقیه 

من خودمم حسم نسبت به خانم های باردار زیاد جالب نیست 

این دست خود آدم نیست

میگه ۶ ماهه زایمان کردم بعد میگی عقدی؟😬

اون قسمت رو دقت نکردم

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
2731
بخدا نت خرابه نمیتونم زود جواب بدم اه

فکرکنم اشتباه ریپلای کردی گلم

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
حرف شما درسته  منتها من شرایطی که هست رو توضیح دادم  نه چیزی که اخلاقیه  من خودمم ...

درسته اما واقعا مردا درکشون خیلی کم شده. واسه هرکارشون توجیه دارن همین چندوقت پیش یکی تاپیک زدگفت شوهرم دوران بارداریم همش فیلم ناجور میبینه. من خودم همسرم یه مدت نبودم رفته بود سراغ همین فیلما، همشونم یه جور توجیه میکنن بگن یا زن کم گذاشت یا زن مقصره. هرکس باید مسئولیت خودش رو بپذیره چه مرد چه زن  ، اونام وظیفه دارن درقبال زن و بارداریش و بچشون

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2738
چطوری یکی میفهمه بلاک شده

من نمیدونم تا حالا کسی رو بلاک نکردم 

ولی فکر کنم نمی تونی پیام بدی و زنگ بزنی  رو شماره که بزنی برات بالا نمیاد تا پیام بدی پروفایلم نمیتونی ببینی 

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 

البته جلو داداشم نگفتا ولی ان قد ناراحت شدم اینطوری نوشتم براش بعد اون گفت ازدواج امروزی کلا همینطوره منم گفتن حتما در آینده به مشکل میخورن خوب سوزنومش😡😡😡😆

البته جلو داداشم نگفتا ولی ان قد ناراحت شدم اینطوری نوشتم براش بعد اون گفت ازدواج امروزی کلا همینطور ...

خودتو ناراحت نکن والا هرچی هم سنت کم باشه از دس این مردا چن سال پیرترازشون نشون میدیم

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 

الان اومد بالا سر من پسرم که داشت شیر میخورد شروع کرد شوخی کردن انگار که انگار 😂😂😂عاشق همین کاراش شد ما 😄😄میگه جیگر جون ببخشید منم اصلا تحویل نگرفتم😆بلا کی هم باز کرده ببخشید وقتتان گرفتم😨😂😂😂

2706