2410
2553
عنوان

شوهرم حرفی زد که توقع نداشتم😢😢😢

889 بازدید | 47 پست

یه بحث کوچیک کردیم بهم گفت بااین قیافت حرف نزن،،بخدا من بعد زایمان پسرم که شش ما ه هست الان یکم چاق شدم ولی خیلی خوشکلم خیلی هم ازش سرم نمیدونم چرا دلش میخواد منو کوچیک کنه ،،من هیچ وقت ای اش رو بروش نمیاریم ولی اون امشب دلمو شکست،من 77اون 66بهش گفتم وقتی یکی به سن من با مردی به سن تو ازدواج کنه همین میشه دیگه خیلی بهش برخورد بلا کم کرد اصلا سابقه نداشت این کارو کنه،،من خواستم حالیش کنم که ایقد خوش و بالا نگیره و به من توهین نکنه ،،،بنظرتون کارم اشتباه بود ،دوسش دارم خیلی از زندگیم هم راضیم ولی امشب زدم سیم آخر این حرف بهش گفتم پرور نشه😒😒😒😒😒😒

حقشه جوابشو گرفته😒

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حقشه 

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2714

بیخیال

اهنگ بزار برای خودت

توجه نکن خودش خوب میشه

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خوب سن که دلیل برتری نیست 

خودت انتخاب کردی پس منتی نداری 

اونم میتونست بهت بگه تو مشکلی داشتی که به همچین ازدواجی راضی شدی ....

ناراحت نشو ، اما خیلی از مردها از پروسه بارداری و زایمان بدشون میاد و سرد میشن 

زمان میبره تا برگرده به شرایط قبل 

حرف بدی زده و حرف بدی شنیده.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2706