2733
2734
عنوان

تفاهم....

144 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها...هی میگن باشوهرتون خوب رفتار کنین...خوب نمیزارن باهاشون خوب باشیم.شما با شوهری که حتی یه کلمه حرفتون رو نمیفهمه چیکار میکنین؟؟باشوهری که راه به راه میگه با داداشم حرف نزن....این چرت وپرتا...

حرفی برای بیان حالم ندارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شکاکه؟؟؟؟

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿
2738
عزیزم وقتی دوس نداره حرف بزنی حرف نزن ی مدت که بگذره ببینه حرفش واست مهمه اعتمادشم جلب کنی دیگه کاری ...

اخه چجوری حرف نزنم...بعد نمیگه چرا زن داداش من بهم سلام نمیکنه....بی ادبه...اخه اون بنده خدا هیچوقت هیچ بی احترامی ب من نکرده.....امروز اومد الکی شماره اش رو زد تو لیست سیاه تو گوشیم...شاخ دراوردم..ـاخه هیچوقت حتی شماره اش ذخیره نبود تو گوشیم

حرفی برای بیان حالم ندارم...
اخه چجوری حرف نزنم...بعد نمیگه چرا زن داداش من بهم سلام نمیکنه....بی ادبه...اخه اون بنده خدا هیچوقت ...

شکاکه بنظرم با ی مشاوری کسی حرف بزن بهتر راهنماییت کنه ممکنه اینجا ی کاری بگن نتیجه عکس بده

مامان دوتا دخمل ناز 😍

شوهرت شکاکه شماهم میخوای زندگی کنی با هیچ جنس مخالفی حرف نزن نمیخوای هم میتونی جداشی

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......