2733
2734
عنوان

خاستگار با این شرایط باشه شما چی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خسیس نی ؟؟؟

وای از آدم خسیس باهاش برو فست فود گرون حسابی خرج کن 

بیین چطور نگاه میکنه اخم میکنه میخنده؟ غر میزنه نمیزنه

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
2731

خسیسه معلومه

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2738
از خسیس بودن متنفرم و تحمل ندارم و مراسمات سالانه حشن خانوادگی بگیریم مهم برام ولی حس میگنم اون اصلا ...

اگه الان داره اینجوری میگه بهتر از اینه ک الکی جوابتو بده بعد بزنه زیر حرفش 

پس ادم با صداقتیه

خیلی سخته اینجوری مثلا من خودمم دوس ندارم بریز بپاچ کنم ولی نه اینکه اصلا اتلیه نره ادم مثلا بگو دو سه تا عکس یادگاری تو اتلیه بگیریم نه اینکه البوم دیجیتال چند میلیونی بگیریم

مثلا من دوس دارم مناسبتا ی جشن ساده ادم بگیره حتی دو نفره اگه طرف اهمیت نده خیلی بد

بنظرم شایدم چون گرونیه از خرجا مبترسه اینجوری میگه که از الان درکش کنی

شما اشنایی رو طولانی تر کن تا بفهمی خسیسه یا نه

از خسیس بودن متنفرم و تحمل ندارم و مراسمات سالانه حشن خانوادگی بگیریم مهم برام ولی حس میگنم اون اصلا ...

راست میگه 

من خودمم عید بود ازدواج کردم همه جا تعطیل حتی حلقه نداشتیم دست هم بکنیم قرن خودم جلوم نبود 

ولی خداروشکر شوهرم بهههههترینه😍 

نباید سطح توقعت بالا باشه ناراحتی بین تون پیش میاد