2737
2734
چون هنوز سلامتیشونو از دست ندادن بدونن چه مشکلیه

دخترمشکلت دیسک کمره درسته ؟

من پدرم دیسکش مشکل پیدا کرد جوری که نمیتونست راه بره نه بخوابه نه هیچی رفت پیش دکتز ورزش کرد بعد چندمدت خوب شد سرپا شد الحمدلله

یه دوست دیگه هم داشتم اونم دیسکش مشکل پیدا کرد اونم همینطور رفت درمان کرو دماغشم عمل کرد ازدواجم کرد

درخواست دوستی قبول نمیکنم
دخترمشکلت دیسک کمره درسته ؟ من پدرم دیسکش مشکل پیدا کرد جوری که نمیتونست راه بره نه بخوابه نه هیچی ...

اخه مال من دوتاس ؛ خفیفه ولی امونمو بریده ؛ 6 ماهه الان ؛ بعد ورزش میکنم دردم بیشتر میشه ؛ میخام برم اب درمانیو طب سوزنیو فیزیو که شانس من کروناس 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه مال من دوتاس ؛ خفیفه ولی امونمو بریده ؛ 6 ماهه الان ؛ بعد ورزش میکنم دردم بیشتر میشه ؛ میخام برم ...

دوست منم رفت همینخ دیگه پدر من میخواست ورزشاشو انحام بده یه عالم عرق میریخت از درد 

ولی انجام داد خوب شد

دوستم رفت طب سوزنی اونم خوب شد

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2728
2738

من چربیم بالاست و دیسک کمر دارم و قرص وسواس میخورم

سختترین بیماری سرطانه چون واقعا استرس زاست درمان و مراحلش

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼

دیسک کمر و زانو درد به دلیل پوکی استخوان، ضعف اعصاب، هی در دام تازه شد به خاطر بیماری همسرم هفت ساله داغونم

به گورستان گذر کردم کم و بیش،بدیدم حال دولتمند و درویش، نه درویشی به خاکی بی کفن ماند، نه دولتمند برد از یک کفن بیش 🌺
دیسک کمر و زانو درد به دلیل پوکی استخوان، ضعف اعصاب، هی در دام تازه شد به خاطر بیماری همسرم هفت ساله ...

شمام دیسک کمر دارین؟😔 واقعا سخت ترین بیماریه به نظرم؛ بیماری همسرتون چیه؟

من تیروئید دارم و تازه فهمیدم میترسم برا بچم ضرر داشته باشه

منم داشتم اگه تحت نظر دکتر غدد یا متخصص داخلی باشی مشکلی پیش نمیاد،من هر ماه آزمایش خون میدادم برای تیروئید و دارو میخوردم نگران نباش ولی پیگیر باش حتمآ

به گورستان گذر کردم کم و بیش،بدیدم حال دولتمند و درویش، نه درویشی به خاکی بی کفن ماند، نه دولتمند برد از یک کفن بیش 🌺
2706