2733
2739

سلام بچه ها.من میخوام برای فوق بخونم‌.یه رشته ای جداازلیسانسم. اما نمیدونم چجوری بخونم ‌.روخونی میکنم یادم نمیمونه.بایدحفظ کنم کتابای کنکورو؟؟

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !

رشته قبلیم شیمی بود .این یکی روانشناسیه .ریاضی وارقام وفرمول نداره شکرخدا.

الان دوتاکتاب کنکورگرفتم نمیدونم چجوری بخونم .یادم نمیممونه خیلیاش شبیه همن

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5342088/کنکوریابیاید-اینجا-تاپیک-مخصوص-کنکوریهاست

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2728
عزیزم سوالا الان مفهومی شده یکی از دوستای من با این که کل کتاب هارو حفظ بود نتیجه کنکورش خوب نشد چون ...

مرسی عریرم روانشناسی روچجوری عمیق بخونم؟

اول یه دور فصل مورد نظرت رو یه دور روزنامه وار بخون تا بفهمی چی به چیه بعد دور بعدی زیر کلید واژه ها خط بکش و سوال در بیار از نکات مهم  و سعی کن خودت جوابشونو بدی

نمونه سوال بخر واسش کتابای مدرسان شریفم خوبن 

دیگه همینا رو میدونم پیشنهادم بودن

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
مرسی عریرم روانشناسی روچجوری عمیق بخونم؟

خب عزیزم من خودم وقتی روان شناسی میخوندم چون مطالبش بهم نزدیک بود سعی میکردم با مثال یادش بگیرم 

یعنی یه مبحث رو که میخوندم مثالشم باهاش تکرار میکردم 

ولی باید مرور مناسبم داشته باشی