2733
2739
عنوان

اولین رابطه خیلی درد داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220866 بازدید | 248 پست
میل جنسی ندارین و این خودش یه جور اختلال جنسی هستش

نخیر نیست ، چرا الکی عیب میزارین؟؟واقعا متاسفم براتون ، رابطه ی جنسی از نظرم کار بیخودیه ، هیچ نفعی برا هر دوجنس نداره ، چندشم میشه کار چندشیه واقعا ، وقتی فیلماشو میبینم یه حالت تهوعی میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عا دارم ، پریودم میشم ، خوش هیکلم خوشگل هم خستم ولی واقعا کار بیخودیه هزارتا کار دیه هستش ک میتونه ت ...

موفق ترین دانشمند ها،پزشک ها،تاجر ها،عالم ها و... اکثرا متاهل هستن و رابطه جنسی رو تجربه کردن 

موفقیت و رابطه هیچ منافاتی ندارن با هم

دو تا بعد متفاوت از زندگی هر شخصی هستش

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
نخیر نیست ، چرا الکی عیب میزارین؟؟واقعا متاسفم براتون ، رابطه ی جنسی از نظرم کار بیخودیه ، هیچ نفعی ...

فیلم فرق داره دیــــــــــــوونه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2731
نخیر نیست ، چرا الکی عیب میزارین؟؟واقعا متاسفم براتون ، رابطه ی جنسی از نظرم کار بیخودیه ، هیچ نفعی ...

واااا هست دیگه..

عزیزم کسی غریزه جنسی نداشته باشه مشکل داره..

آدم سالم همه چی باید داشته باشه شهوت جنسیم یکیشع

اسم کاربریم محمدعلی اسم پســرمه❤اشتباه تایپ شد نتونستم درستش کنم😤

خب منم فیلمشو میبینم چندشم میشه

اما با عشقم نه...چون دوسش دارم خود ب خود کشیده میشم سمتش

خب منم قبلا خیلی مثل تو منطقی فکر میکردم گذشت زمان درستت میکنه

2740
باید بری پیش روانشناس شهوت یکی از غرایز هر انسانه و شما نداری نرمال نیست کارای دیگه رو هم میشه انج ...

عیب نذارین ، من ادمی نیستم ک کارای بیخود کنم ، درس میخونم ، کتاب میخونم ، مقاله میخونم ، میل جنسی چیه؟ ب چ درد میخوره؟اگه خوبیتی توش میدیدم حتما میرفتم سراغش ، کراشمم بیاد بگه رابطه داشته باشیم من قبول نمیکنم چون کار بیخودیه فقط وقط حروم کردنه،عادی هم هستش اکیپمم اینطوریه کلا سه چهار تا دختریم ک ازین کارا بدمون میاد

والا من یه هفته اس نامزد کردم خودم خیلی راحتم 

احساس میکنم نامزدم میترسه 😂😂

نه دست میزنه لبهم نه بوسی چی 

من می خاستم حامله شم 😂😂

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

در حینشم معاشقه داشته باشید درد نداره بستگی به ذهنتم داره البته قبلش پردتو چک کن نوعشو و اگر میترسی بایک مشاور صحبت کن  

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

وقتی یکی رو از اعماق وجود دوست داشته باشی بهش تمایل پیدا میکنی

2706