2737
2739
عنوان

مامان بیشعور من😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1132 بازدید | 38 پست
دادم که دیفونه برگرد تاپیک قبلی نگاه کن وای اصلا باورم نمیشد دوباره دوستامو پیدا کردم     ...

دیدم عزیزدلم😍😍خوشحالم ک برگشتی😍💋😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
چیز کوچیک؟؟؟؟؟ واقعا متاسفم  توانایی بچه شو ببره زیر سوال اونم با حالت تمسخر چیز کوچیکیه؟!!!! ...

وای چقد لوس و بی جنبه ای 😐😐😐😐 

مگه چی گفته بهت 

راست هم گفته 

اول برو گواهینامه و کارت ملی که اصل کار هستن رو بگیر بعد برو سراغ قدم بعدی 

رفتار تو با این ادبیاتت بیشتر تاسف داره تا حرف مادرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدم عزیزدلم😍😍خوشحالم ک برگشتی😍💋😍

❤️❤️❤️❤️

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   
2728
من درسم همیشه خوب بود تیزهوشان بودم الانم تو یه دانشگاه خوب دارم درس میخونم واقعا نمیفهممش، مردم ب ب ...

درکت میکنم😳 من مامانم عادیه ولی بابام اینجوریه😒حتی بدتر😝 دلیل نیس بگی مامانه بیشعور من آخه خیلی حرفه زشتیه ، کلی زحمت برات کشیده😒

چیز کوچیک؟؟؟؟؟ واقعا متاسفم  توانایی بچه شو ببره زیر سوال اونم با حالت تمسخر چیز کوچیکیه؟!!!! ...

عزیزم ببخشید شما دیگه تو سنی نیستین که با این حرفای مامانتون یا هر کس دیگری  اعتماد به نفستون کم بشه چون که دیگه هویت شخصیت واهدافتون براتون مشخص شده وشکل گرفته،،،، بله اگر این حرفا به بچه های کم سن و سال گفته بشه آثار بدی تو عزت نفس واعتماد به نفسشون خواهد داشت 

یه بار درباره زنه بابام با بابام حرف میزدیم 😐

به بابام گفتم فلانی شعور نداره واقعا دیوونست

نمیدونم چجوری شنیده بود ولی یه شب کامل گریه کرد 🙄🙄

فرداش براش گل خریدیم تا آشتی کرد 

مامانت چیزی نگفته به نظرم 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

2740