2733
2734
عنوان

مامان بیشعور من😭😭😭

1132 بازدید | 38 پست

داشتم میگفتم میخوام درکنار رشته م کنکور بدم و همزمان یه رشته دیگه رو بخونم تو دانشگاه آزاد  (توضیحش طولانیه)که اگه یه روزی تصمیم به مهاجرت گرفتم بتونم سریع مهاجرت کنم 

اول گفت نمیشه همزمان دوتا رشته ! گفتم میشه اگه یکیش آزاد باشه مانعی نیس

برگشته با حالت تمسخر میگه تو اول کارت میلتو بگیر !!!

گفتم چه ربطی دارههه؟؟؟

میگه خیلی ربط داره تو هنوز گواهی نامه ت رو نگرفتی 

مزخرف نگفت؟

من خیلی ناراحت شدم همه ی پدر مادرا مشوق بچشونن اونوقت مامان من تمام سعیشو میکنه ک بگه نمیتونم

الانم خیلی ناراحتم دارم گریه میکنم

حالا مامانت به کنار فکر کردم فوشت داده و گیساتو کنده اخه بیشعور نداره نصف مامانا گیرای الکی میدن

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر راحت به خاطر همچین چیزای کوچیکی به ماماناتون فحش میدید

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2728

حرفت خیلی زشته مامانا بیشعور نیستن 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2740

من درسم همیشه خوب بود تیزهوشان بودم الانم تو یه دانشگاه خوب دارم درس میخونم واقعا نمیفهممش، مردم ب بچه هاشون اعتماد بنفس میدن مامان من دنبال فرصته بکوبونه همش

حالا مامانت به کنار فکر کردم فوشت داده و گیساتو کنده اخه بیشعور نداره نصف مامانا گیرای الکی مید ...

تو چرا جواب منو ندادی🥺

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2706