2733
2734
عنوان

کاربر مورد علاقتون را تگ کنید 🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 2702 بازدید | 529 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خودت عشقی ک

فدات عزیزم راستی کاربر دختر کممن اومده خیلی سوتی های خنده داری میگه بیاین تایپک بخونین بخندین 

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2731
😒😒😒نهههههههههه بیا داشته باش 😒😒😒😒 نههههههههه توروخدا داشته باش😒😒😒😒

محکم بغلم کن ماچمم کن بدو بدو 

فوران کردع😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
@kiyannaa   😍😍😍 @hadis133   😘😘😘

دورت بگردم 😍 ❤️ 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
😂😂😂😂😂😂😂ژینا رو ببین دوتا تاپیک زده ک نکن نکن😂😂😂😂

کتک لازمی پس😂حالا وایسا ببین کی بترکونمت😁

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706