2737
2739
عنوان

کاربر مورد علاقتون را تگ کنید 🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 2702 بازدید | 529 پست

@جانی_دپ    

دیدی همه ولت کردن رفتن پی عشق و حالشون 

فقط ما برای هم میمونیم جانی 

قدرم بدون😢

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
هووهات نیستشون انگار😂😂😂😂

آره بهترررررررررر😂😂😂😂😂

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دورت بگردم من😍😍😍😍😍 خواهرییییییییی😘عشق من به خدا تا حالا هیچ دوستی به خوبی تو نداشتم. کی ...

فداتشم نفس من 

بخدا صدتا دوست می ارزه بهتتت

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
بیایید عنترای من میمونای من😎 @نسرین۳۲۲     @ژیناگلمن     @مرمری1372 ...

😍😍😍😍😘😘😘😘

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
فداتشم نفس من  بخدا صدتا دوست می ارزه بهتتت

اوخی😍

تحت تاثیر قرار گرفتم😊

ببین میتونیم امشب فیلم هندی بسازیم😑

آه خواهر...بالاخره تو راه یافتم...ما از هم جدا افتاده بودیم...مارو در کودکی از همدیگه جدا کردند و به خانواده های ماگل سپردند تا بزرگ شیم...خانواده ما جادوگر هستن...آه خواهر چه قدر خوشحالم که تو رو دوباره یافتم.

(در این سکانس دو خواهر یکدیگر را در آغوش میگیرند و عر 😭میزنند)

شفا_مفا_انشالله_ماشالله# 😂😂

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738
@ختاله    

وای مررررررررررررررسی😍😍😍❤❤

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!
اوخی😍 تحت تاثیر قرار گرفتم😊 ببین میتونیم امشب فیلم هندی بسازیم😑 آه خواهر...بالاخره تو ...

😂😂😂😂😂

پس از سالها به هاگوارتز راه پیدا میکنند و درحالی که به هم خیره شده اند عرر میزندند و در راهروهای هاگوارتز پشتک میزنن😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
😍😍😍😍😘😘😘😘

منتظر ترکیدن اعلاناتت باش 😎😎😎😎

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
منتظر ترکیدن اعلاناتت باش 😎😎😎😎

نکنیاااا میکشمت😡😡😡😡😡

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....