2737
2739
عنوان

کاربر مورد علاقتون را تگ کنید 🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 2702 بازدید | 529 پست
@تنهاترین_رهگذر     دوست عزیزم😍❤

فدات بشم گلم😍😘

چخبر؟ خوبی؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

بیایید عنترای من میمونای من😎

@نسرین۳۲۲    

@ژیناگلمن    

@مرمری1372    

@royajony‍ 

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیایید عنترای من میمونای من😎 @نسرین۳۲۲     @ژیناگلمن     @مرمری1372 ...

فدات بشم ک محبتاتم لنگه خودتع😂😂😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
@1198    

فدات بشممممم من قشنگم

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
2731
قربونت برم عشق جان😍😘🧡

🥰😘❤

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
فدات بشم ک محبتاتم لنگه خودتع😂😂😂

😂😂😂😂😂اره بخدا 

لایک بارونم خیلی محشره میرم تاپیکات شروع میکنم الان😆😆😆😆😆

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
😂😂😂😂😂اره بخدا  لایک بارونم خیلی محشره میرم تاپیکات شروع میکنم الان😆😆😆😆😆

وای بخدا میزنمت😂😂😂😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

@جانی_دپ      

❤❤❤❤❤❤اینا تقدیم ب توووو❤❤❤❤❤❤❤❤

الان میریزن سرم باز گیس و گیس کشی میشه😂😂😂😂😂

@برفا22‍ 

‍ توام مجبورم ب خاطر جانی دوست داشته باشم😂😂😂😂

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
2738
وای بخدا میزنمت😂😂😂😂

😂😂😂😂داری تشویقم‌میکنی خودتاااا

فدات بشممممم من قشنگم

عزیزدلمییی خوشگلممم😍😘

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
😂😂😂😂داری تشویقم‌میکنی خودتاااا

بابا دیدم داری شروع میکنی گفتم بت بگم ک حواسم هس😂

@mimiram    

بی تو در ب درم...میدونسی؟/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2706