2737
2739
عنوان

پدرم اجازه نداد برم😔

482 بازدید | 39 پست

خيلي ناراحتم ٤ شنبه قرار بود دوستام برن ي شهر دگ 

كه يك ساعتو نيم فاصلس باهامون

براي خريدو...

خونه داره يكي از دوستام

زود زود ميرن اونا

خيلي بچه هاي خوب و خونواده دارن همشون درس خون

ولي من اينهمه دعا كردم پدرم نزاش...

همش يه شب ميمونن....

امكان داره نظرش عوض شه تا چهارشنبه؟

اومدم اتاقم دارم گريه ميكنم

کرونا جدی بگیر عزیزم

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد دلت خوشه ما خونه دوستمونم برا ١ ساعت حق نداشتيم بريم

چن سالته؟

بهش فكر نكن بزرگ ميشي و ميتقل هركار بخواي ميتوني بكني اون موقعه

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
2728
2738

ای خدا منو بکش 

عزیزم فک نمیکنی تو این شرایط کرونا خرید نرید بهاره اونم یک شههرررررر دیگه آخه خیلی خطرناکه دوسه ماه دیگه طاقت بیارید ان شا... شرایط بهتر میشه 

عزیزم چندسالته و علت اینکه پدرت مواففت نکرد چی بود کرونا یا چیز دیگه؟ 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

بابای منم اجازه نمی‌داد مجرد بودم   

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2706