2737
2739
عنوان

شوهرم میگه باید بریم پیش مادرم زندگی کنیم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1236 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استاتر تو امضات زدی ۹۹.۹.۹ تو خونه خودتونین حالا ببین چی بهت پیشنهاد داده همسرت...

اره بخدا دلم از خدا گرفته بعد از چند سال سختی و بدبختی خونه خریدیم بریم توش که اینجوری شد تو رو هدا دعام کنین

شرط چاقو مُرد
وای این اشتباه رو نکن ۳ سال پیششونم دیوانم کردن ببین جنگ اعصاب میگیری بعد مگ تک پیر ک فقط ایشون برن. ...

دقیقا همینه بخدا اخه جرا باوجود ۵ بچه باید فیط من بسوزم ای خدا

شرط چاقو مُرد
2731
اره بخدا دلم از خدا گرفته بعد از چند سال سختی و بدبختی خونه خریدیم بریم توش که اینجوری شد تو رو هدا ...

نذر کن نماز حضرت عباس بخون ب هیچ عنوان کوتاه نیا ب هیچچچچ عنوان ی روز دو روز نیس الان میگن بریم تو ی خونه فردا هر کس میاد میگ چرا ب مامانم سر نزدی حالا ی ظرف غذام براش بپزی چیزی نیست ک دیگ ی موقع میبینی کلا داری سرویس میدی.

ببین زبون بقیه روت بلند میشه ک چرا کم میزاری اشتباه نکن

دوتا.نه ولی میتونن بهش سر بزنن

چند تا بچه دارید ؟  آخه اگه قبلا جدا زندگی می‌کردید الان سخته پیششون زندگی کنید 

والا منم دوست پسرم قراره بیاد خاستگاری میگه باید پیش مامانم زندگی کنیم 

واسه همین نگرانم..  ولی خب ایشون پدرش زنده س، نمیدونم چرا میخواد پیش خونوادش باشیم 

تو بهشتی از جهنم بسآز ..
2740
نذر کن نماز حضرت عباس بخون ب هیچ عنوان کوتاه نیا ب هیچچچچ عنوان ی روز دو روز نیس الان میگن بریم تو ی ...

همین الانم که از هم دوریم همین توقعا رو دارن.حتی مسافرتم بریم باید ببریمشون

شرط چاقو مُرد
همین الانم که از هم دوریم همین توقعا رو دارن.حتی مسافرتم بریم باید ببریمشون

دقیقااا واای مثل ماییدددددد ببین پس بری تو خونه چی میشه تا نهمونش بیاد باید بری کلا دیگ مال خودت نیستی.

ب شوهرت بگو الان شاید ناراحت شی ولی بعدا میفهمی بخاطر خودت گفتم ن

دقیقااا واای مثل ماییدددددد ببین پس بری تو خونه چی میشه تا نهمونش بیاد باید بری کلا دیگ مال خودت نیس ...

😔شوهرم که حرب حرف حودشه

خدا کنه مادرش راه حلهاشو قبول نکنه

شرط چاقو مُرد
چند تا بچه دارید ؟  آخه اگه قبلا جدا زندگی می‌کردید الان سخته پیششون زندگی کنید  والا منم ...

والا پدرشوهر منم زنده اس قبول نکن پیششون باشی مخصوصا اگ شرایط مالی داره خواستگارت...

2706