2737
2739
عنوان

شوهرم میگه باید بریم پیش مادرم زندگی کنیم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1236 بازدید | 51 پست

قبول نکن بری یجا پدرتو درمیاره اصلا اگه پسرش تک پسرم بود نباید قبول میکردی زندگیتو بکن اه این مادرشوهر پدرشوهرم وبال گردن عروسای بیچارن اون تصورات رویایی ما کجا زندگی واقعی که خانواده شوهر برامون میسازن کجا

الان من باهاشون یجام با اینکه پدرمادرش دوتاشونم صحیح و سالمن هی دم به دیقه شوهرم میگه بریم خونشون بریم خونشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به هییییییییییچ  عنوان قبول نکن،

بگو اینجوری حرمتا سرجاش میمونه

بگو من مرتب بهش سر میزنم توان باید بهش سر بزنی ولی بالاخره دوری حرمت واحترام داره.

فقط حواست باشه حرفی علیه ماماتش نزنی که بدتر میشه.همش بااحترام وخوبی حرفاتو بگو

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2731
من گفتم اگه قرا باشه بریم طلاق میگیرم

چی گفت؟؟؟

بگو خونه دو طبقه نمیخواد من و بچم میمونیم تو برو پیش مامانت

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
من گفتم اگه قرا باشه بریم طلاق میگیرم

کار خوبی کردی کوتاه نیا که بری روزگارت سیاه میشه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

هه من به مدت فاز داشتم مادرشوهرمو بیارم با خودمون زندگی کنه جو گیر شده بودم ‌

کاربرهای اینجا مخمو‌زدن 😅 منصرف شدم  دیدم اواز دهل از دور خوشایت سری که در نمیکنه دستمال نمیبندن همین تفریحی بیاد و بره حله 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما

وای این اشتباه رو نکن ۳ سال پیششونم دیوانم کردن ببین جنگ اعصاب میگیری بعد مگ تک پیر ک فقط ایشون برن.

هر چقدر که نزدیک باشین کلا زیر دست و پا میشین از من گفتم.

کسایی ک دورن همیشه عزیزترن ولی ایشون مادرن و احترامشون واجبه بنظرم نوبتی کنن رسیدگی ام کنن اما تو ی خونه اصلا اصلا

چون همه توقع دارن ازتون چ بیمارباشن چ هزار تا چیز دیگ

ب شوهرت بگو با این کارت زندگی خودتو خراب میکنی بیشتر فک کن.احترام مادرت سر جاش میرمم خونش ولی یجا زندگی کردن خوب نیس ناخواسته روها ب روی هم باز میشه و چون هر کسی ی حرفی میزنه آدم میمونه ب حرفای دیگ از زندگی چیزی نمیفهمه.

2706