2737
2734
عنوان

از خودم میترسم 🙃

654 بازدید | 59 پست

من نمیتونم عاشق بشم😐

میتونم یکی رو دوسش داشته باشم اما نه زیاد.یعنی اگه بهم بگن اینی ک دوسش داری رو بزار کنار خیلی راحت میتونم اینکارو بکنم حتی میدونم ممکنه دلم خیلی تنگش بشه اما به راحتی اینکارو میکنم و ازش میگزرم😐

نمیفهمم چمه؟از خودم میترسم.بعضیا بهم میگن تو هیچی برات مهم نیس سنگدلی. اما گاهی ک دلم تنگ میشه و اشک هام میریزه پس چی؟اگه سنگ دل بودم اینا پیش میومد؟

نمیخوام عوض بشم الانمو دوس دارم خیلی کم ناراحت میشم دلم‌کمتر میگیره اما میترسم از اینکه انقد راحت قید ادمارومیزنم و هیچی برام مهم نیس 😰😐

بهم‌میگن تو مغروری تو خودخواهی. اما منم حس دارم ولی دست خودم نیس همه چی .با این اخلاقام خیلی منو خواستن شدید چرا اینطوریه پس؟

من باید باخودم چیکار کنم؟انقد ادم های متفاوت دیدم ک دیگه حرفای هیشکی باورم نمیشه نقش بازی میکنم ک باور کردم اما ته دلم خندم میگیره.میدونم ک نیس .میترسم از فردا و ازدواج ک نتونم باورش کنم یا راحت قیدش بزنم 😔

نمیدونم چیشد ک اینطوری شدم اما یادمه یه روزی برا ادما خیلی گریه کردم و التماس کردمشون و اونا منو له کردن و چه شب ها اشک ریختم و آرزوی مرگ کردم.بضی وقتا همون آدما برا یه لحظه بودن با من کلی برنامه میچینن. چه دنیای عجیبی

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

خوشبحالت 😐😐😐😐

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوشا به حالت نشووووووو جز قلب درد چیزی نداره 

چی نشم؟

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

واسه اتفاقاییه ک برات افتاده

منم انقد ضربه خوردم دیگه ب کسی اهمیت نمیدم البته قضیه عشقم فرق میکنه اما بجز اون باهمه روابطم سطحیه خودمو اذیت نمیکنم برا کسی دقیقا هم میگن سردی خودخواهی

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
خیلی خوبه مطمئنا خواستی که قوی باشی، منم میخام قوی باشم ولی نمیتونم

منممممم😔😔😔😔

خیلی احساسی خیلیییی

خیلی ضربه میخورم..... 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
خیلی خوبه مطمئنا خواستی که قوی باشی، منم میخام قوی باشم ولی نمیتونم

از این همه قوی بودن میترسم

کسی ام عاشقت شده با این اخلاق؟

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
2706