2733
2734
عنوان

فولی ۲۰ و آمپول hcg

123 بازدید | 10 پست

سلام خانما ،کیا همونروزی ک سونو دادن وفهمیدن سایز فولیشون چنده بعدتو همون روز آمپول hcg زدن و باردارشدن؟ راستی همون شبی ک آمپولو زدین و شب بعدشم فقط اقدام داشتن حالا نی نیتون چیه؟

سنگینه هضم من برات؟! بکش کنار مرسی فدات😚

من که همون روز سونو آمپول رو زدم دکترمن گفت ۳۲ ساعت بعدش اقدام کن باردار هم نشدم. یه بار دیگه هم که زدم ۱۲ ساعت بعدش و ۳۲ ساعت بعدش اقدام کردم بازم نشدم خدا بزرگه

🖤برای شادی روح داداش نازم یه صلوات بفرستید🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه اولته؟

بله بچه اولمه دکتر هم رفتیم مشکلی نداشتیم الان ۱۰ ماهه اقدامم حالا چهارشنبه میخوایم باز بریم دکتر چون سنم بالاس عجله دارم دیگه۳۱ سالمه

بله بچه اولمه دکتر هم رفتیم مشکلی نداشتیم الان ۱۰ ماهه اقدامم حالا چهارشنبه میخوایم باز بریم دکتر چو ...

انشاله بهمین زودی بیای تو سایت خبر بارداریتو بدی گلم

2738
انشالله همچنین شما گلم یه پسر ناز خدا بهت بده

مرسی عزیزم راستش من ی پسر دارم ماشاله ۴ سالش تموم شده الان میخام برا بارداری دوم اقدام کنم همسرم دوس داره دومی هم پسر باشه توکل بخدا

مرسی عزیزم راستش من ی پسر دارم ماشاله ۴ سالش تموم شده الان میخام برا بارداری دوم اقدام کنم همسرم دوس ...

خدا حفظش کنه برات انشالله هر چی قسمتته همون بشه گلم