2737
2739
ولی من یه دوست داشتم برا دوست پسرش غذا می پخت آخرشم باهاش ازدواج کرد 😂 ادامه بده عزیزم

اون غذای خالی نبوده غذا با جادو بوده😝

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بس کن چتونه 

انگار کمبود محبت دارید 

گفته که گفته 

حالا تو باید دلت بشکنه؟ 

منم تو دوران دوستی چند بار برای نامزدم غذا پختم 

چه ربطی به سادگی داره 

عقلتون سالمه اصلا؟ 

منم زمان دانشجویی غذا میپختم با دوست پسرم و دوستامون می‌رفتیم پارک می‌خوردیم بنی منم ساده بودم ایا؟؟ ...

احتمالا 🤕

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
2731
2740
ناراحت نیستم فقد مرسی گفتی نمیدونستم خوبی کردن ینی سادگی 

عزیزم خوبی کردن باید یکم عقلانی باشه میخای غذا بدی ب مردم ب نیازمند بده:/فازت چیه فک میکنی با این کارت خوبی ب پسرس؟این ظلم ب پدرته 

بیا یکیم که گفت نرمال نیستی فقد بلدین دل بشکنیم میگم چیز دیگ ای بعضیا بلد نیستن

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
وای بس کن چتونه  انگار کمبود محبت دارید  گفته که گفته  حالا تو باید دلت بشکنه؟&nbs ...

سه بار تاپیک زده بخاطر حرف یه کاربر بهش گفته ساده‌ای🤐

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!