2733
2739
نوچ بچه ای😁 به من نمیخوری ؛ بعدسم چون تو نی نی سایتی گرگ بارون دیده ای

بعد میگین خاستگار ندارم یا اومدن جواب ندادن فلان بارون دیده چیه باز

اقاهستم سایت مال بابات یا شوهرت انداخته پشت قباله ازدواجت که به من میگی خاله زنک!! ...................دِ آ خِ بِگو دِلِتو کی بُر زَد مَگِه اَز توُ نِمیپُرسَم دااااااااااد نَزن این رابِطَرو کارای تُ داد بِ باد نََ مَن آخَرَم دیدَم دَستاتوُن باهَمَن داد نَزَن ساکِت شوُ حَرفام بازَم  هَس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسن و سالام ازدواج کردن اکثرا... منم دلم پیش سکی دیگه گیره برا همین جواب رد میدم ب همه خواستگارام

اشتباه نکن ؛ اگه اون میخاست میومد زودتر ؛ به خدا عشق و عاشقی همش الکیه یه نامردم به من یه جوری وانمود میکرد فور میکردم واقعا راست میگه به خاطرش خاستگارامو رد کردم ولی چیزی جز پشیمونی نصیبم نشد هر چی دوستام نصیحتم میکردن که خواستگاراتو روشون فکر کن میگفتم نه دوسش دارم ولی همش کشک بود

عه پررو 😂😂😂😂 ایشالا یه شوهر بهتر از شوهرمن نصیبت شه عزیزم❤

خخخ شوخی میکنم عزیزم دیدم میگی با کمال میل امتحانت کردم؛ ایشالله کنارش تا اخر عمر خوشبخت باشی❤ ممنون برا دعای خوبت😘

2728
اشتباه نکن ؛ اگه اون میخاست میومد زودتر ؛ به خدا عشق و عاشقی همش الکیه یه نامردم به من یه جوری وانمو ...

عزیزم ما تموم کردیم... مقصر هم من بودم و اون واقعا دوسم داشت... ولی خب قسمت هم نبودیم... دیگ نمیتونم بعد اون کسی رو بخوام... هر مردی رو میبینم حالم بد میشه... 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
خخخ شوخی میکنم عزیزم دیدم میگی با کمال میل امتحانت کردم؛ ایشالله کنارش تا اخر عمر خوشبخت باشی❤ ممنون ...

اخه شوهرم بدردت نمیخوره

بدرد زن وبچش نخورده آخه میخوایش چیکار🤦‍♀️😂😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740
عزیزم ما تموم کردیم... مقصر هم من بودم و اون واقعا دوسم داشت... ولی خب قسمت هم نبودیم... دیگ نمیتونم ...

نه ایشالله که بهترینا قسمتت باشه🙏 امید داشته باش توکلت به خدا❤

نه ایشالله که بهترینا قسمتت باشه🙏 امید داشته باش توکلت به خدا❤

مرسی عزیز دلم همچنین ❤⚘

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706